۰

آیت الله علوی گرگانی: مجلس بودجه را به نحوی تنظیم کند که به مردم فشار نیاید

قم نیوز: یکی از مراجع تقلید خطاب به نمایندگان مجلس گفت: الان که زمان تعیین بودجه کشور است، از شما تقاضا دارم تا جایی که قانون اجازه می دهد بودجه را به نحوی تنظیم کنید که به مردم فشار نیاید.
آیت الله علوی گرگانی: مجلس بودجه را به نحوی تنظیم کند که به مردم فشار نیاید
آیت الله علوی گرگانی: مجلس بودجه را به نحوی تنظیم کند که به مردم فشار نیاید
به گزارش قم نیوز آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار با جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که به مناسبت روز مجلس و سالروز شهادت شهید مدرس در دفتر این مرجع تقلید انجام شد، با اشاره به جایگاه خطیر مسئولیت نمایندگان، گفت: خدا در قرآن خطاب به افرادی که مسئولیتی دارند می فرماید روزی باید پاسخگوی مسئولیت خود باشید.

وی افزود: در روایتی داریم که استاندار خوزستان برای کسب اجازه نزد امام صادق (ع) آمد و حضرت فرمود وقتی شنیدم استاندار شدی از یک جهت خوشحال و از یک جهت ناراحت شدم. از این‌که منصب را به شما دادند خوشحال شدم چون فرد لایقی هستی اما چیزی که من را ناراحت کرد این بود که مبادا نتوانی از مسئولیت این کار موفق بیرون آیی.

این مرجع تقلید خطاب به نمایندگان مجلس گفت: منصب‌هایی که شما دارید خیلی مهم است چون مجلس جای سرنوشت‌سازی است و سرنوشت کشور مدیون مجلس است. باید بتوانید از این مسئولیت موفق بیرون بیایید و جواب خدا را بدهید. از شما پرسیده می‌شود که چرا یکدیگر را یاری نکردید؟ پس مسئولیت‌ پذیرفتن از یک جهت خوشحالی دارد اما نگرانی هم دارد.

علوی گرگانی اضافه کرد: الان که زمان تعیین بودجه کشور است، من از شما تقاضا دارم تا جایی که قانون اجازه می‌دهد بودجه را به نحوی تنظیم کنید که به مردم فشار نیاید. اگر این کار را بکنید مردم برای شما دعا می‌کنند. الان همه مردم منتظر مصوبات شما در مجلس هستند.

وی در پایان افزود: مردم در آینده شما را قضاوت می کنند و خدا هم آخرت را به کسانی می‌دهد که دنبال برتری‌جویی بر مردم نباشند و فسادی در کارشان نباشد.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷
کد مطلب: 101388
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *