۰

اعلام جزییات طرح جهش تولید مسکن در قم

قم نیوز: مدیرکل راه و شهرسازی استان قم از ثبت‌نام 14 هزار و 361 متقاضی قمی در سامانه طرح جهش تولید مسکن پس از گذشت دو روز از آغاز ثبت نام خبر داد.
اعلام جزییات طرح جهش تولید مسکن در قم/ثبت‌نام بیش از 14 هزار متقاضی قمی در دو روز
اعلام جزییات طرح جهش تولید مسکن در قم/ثبت‌نام بیش از 14 هزار متقاضی قمی در دو روز
به گزارش قم نیوز حسن صبوری اظهار کرد: بعد از گذشت دو روز از آغاز ثبت‌نام در طرح جهش تولید مسکن در استان قم، ۱۴ هزار و ۲۰۱ متقاضی در شهر قم، ۱۱۸ متقاضی در شهر کهک، ۳۲ متقاضی در شهر دستجرد و ۱۰ متقاضی در شهر سلفچگان نام‌نویسی کرده‌اند.

وی افزود: ثبت‌نام در طرح جهش تولید مسکن در استان قم از روز سه شنبه هشتم آذرماه شروع شده است و تا یک ماه ادامه خواهد داشت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: متقاضیان برای نام نویسی به سامانه طرح جهش تولید مسکن به نشانی https://saman.mrud.ir/ مراجعه کنند.

وی توضیح داد: متقاضیان فاز پنج که در خرداد ماه ثبت نام کرده اند نیاز به ثبت نام مجدد نداشته و به صورت مستقیم به طرح جدید وارد خواهند شد.

صبوری گفت: متقاضیان امیرکبیر نیز در صورت تمایل به ثبت نام در شهر قم باید نسبت به حذف و انصراف از آن جا اقدام و مجدد در سامانه ثبت نام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم در پایان خاطرنشان کرد: اقدامات و جزییات بعد از ثبت‌نام، متعاقباً از طریق رسانه های جمعی و سامانه ثمن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید و درخواست می شود ثبت نام کنندگان از مراجعه حضوری به این اداره کل خودداری کنند.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۹
کد مطلب: 101393
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *