۰

نشست هم‌اندیشی استاندار قم با اصحاب رسانه برگزار شد

قم نیوز: استاندار قم در نشستی با اهالی رسانه گفت: برای مطالبه‌گری رسانه‌ها حد یقفی قائل نیستیم مشروط بر این‌که حریم کسی شکسته نشود که این هم یک تذکر دینی و اخلاقی است.
نشست هم‌اندیشی استاندار قم با اصحاب رسانه برگزار شد
نشست هم‌اندیشی استاندار قم با اصحاب رسانه برگزار شد
به گزارش قم نیوز نشست هم‌اندیشی استاندار قم با جمعی از مدیران رسانه‌ها و خبرنگاران قم به همت خانه مطبوعات قم، عصر دوشنبه در سالن امام جواد (ع) استانداری برگزار شد.

استاندار قم در این نشست ضمن استقبال از پیشنهادهای اهالی رسانه درباره مسائل استان و انتقال مطالبات مردم، گفت: لازم است اصحاب رسانه کارگروه‌هایی به صورت محدودتر و دسته‌بندی شده تشکیل دهند تا این مطالب به صورت مفصل و با وقت کافی بررسی شده و نتیجه آن‌ها به استانداری منعکس شود.

سیدمحمدتقی شاهچراغی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره حد مطالبه‌گری رسانه‌ها از مدیران استان گفت: برای مطالبه‌گری رسانه‌ها حد یقفی قائل نیستیم مشروط بر اینکه حریم کسی شکسته نشود که این هم یک تذکر دینی و اخلاقی است. بعید می دانم از بین رسانه ها کسی بخواهد عامدانه شخصی را تخریب کند.

وی افزود: همه حرف‌هایی که شما گفتید از سر دغدغه و برای مردم بود و ما هم تیم رصد تشکیل دادیم برای بررسی مدیریت‌های اجرایی استان که شما اهالی رسانه می‌توانید به آن کمک کنید.

سردار شاهچراغی همچنین در پاسخ به درخواست چند نفر از خبرنگاران برای تصمیم‌گیری درباره پروژه‌های نیمه تمام در سفر رئیس جمهور به قم، اظهار کرد: برای سفر رئیس جمهور در موضوع پروژه‌های نیمه‌تمام سازوکارهایی فراهم شده است که در صورت قطعی شدن اعلام خواهیم کرد. مثلا درباره فرودگاه جلساتی تشکیل شده و دستگاه قضایی کمک خوبی داشته است.

استاندار قم ضمن تقدیر از زحمات استاندار قبلی برای فراهم کردن مقدمات حل موضوع مونوریل گفت: طرحی مطرح شده که ممکن است در سفر رئیس جمهور نهایی نشود چون وضع موجود امکان حل شدن سریع را نمی‌دهد اما با جدیت پیگیر آن هستیم. در بحث مسکن هم بنا بر این است که حتما پیوست فرهنگی و آموزشی داشته باشد.

گفتنی است در ابتدای این نشست که مدیرکل و معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه هیئت مدیره خانه مطبوعات قم نیز حضور داشتند، جمعی از مدیران و فعالان رسانه‌ای قم به بیان دغدغه ها و اولویت‌های مدنظر خود در استان قم پرداختند.

انتهای پیام/ 106
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۴
کد مطلب: 101449
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *