۰

آیت‌الله صدیقی: شهدا از پایگاه های دینی حراست کردند

قم نیوز: امام جمعه موقت تهران گفت: اگر شهدا نبودند و از جان خودشان نمی‌گذشتند و در مقابل کفار و دشمنان مقاومت نمی‌کردند پایگاه‌های دینی منهدم می‌شدند.
شهدا از پایگاه های دینی حراست کردند
شهدا از پایگاه های دینی حراست کردند
به گزارش قم نیوز آیت‌الله کاظم صدیقی در شانزدهمین یادواره سادات شهید که در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با اشاره به اینکه اگر شهدا نبودند و از جان خودشان نمی‌گذشتند و در مقابل کفار و دشمنان مقاومت نمی‌کردند پایگاه‌های دینی کاملاً منهدم می‌شدند، اظهار کرد: حرم‌ها، مساجد و حسینیه‌ها را خون شهدا بیمه کرده است.

وی ادامه داد: کسانی که در راه خدا کشته شدند اعمالشان هیچگاه از بین نمی‌رود و خدا بقای دین را با خون شهدا گره زده است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه نه تنها شهدا نظرکرده خدا هستند بلکه خانواده آنها نیز همین ویژگی را دارند، ابراز کرد: خدای متعال در سوره بقره می‌فرماید ادب گفتار با شهید را داشته باشید و تاکید کرده که کسی که در راه جهاد شهید شد هیچ کسی حق ندارد آنان را مرده بنامد، خدا می‌فرماید شهید زنده‌تر شده و به چشمه حیات وصل شده و به خدا رسیده است.

صدیقی افزود: کسانی که در خط دین استقامت دارند و قدمی خلاف جاده انقلاب برنمی دارند در راه شهدا هستند؛ کسانی که انتظار شهادت می‌کشند و برای حفظ انقلاب جانثاری کرده و سختی‌ها و نگرانی را به جان می‌خرند و از انقلاب دفاع می‌کنند رهروان حقیقی شهدا هستند و در نهایت به مقام شهادت می‌رسند.
انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۵
کد مطلب: 102135
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *