۰

توافق‌نامه بین ستاد ‌مبارزه با مواد مخدر و حوزه‌های علمیه امضا شد

قم نیوز: دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از امضای توافق‌نامه بین ستاد ‌مبارزه با مواد مخدر و حوزه‌های علمیه خخبر داد و گفت: ‌‌‌طلاب درباره آسیب‌های مواد مخدر سخنرانی می‌کنند.
امضای توافق‌نامه بین ستاد ‌مبارزه با مواد مخدر و حوزه‌های علمیه/ سخنرانی ‌طلاب درباره آسیب‌های مواد مخدر
امضای توافق‌نامه بین ستاد ‌مبارزه با مواد مخدر و حوزه‌های علمیه/ سخنرانی ‌طلاب درباره آسیب‌های مواد مخدر
به گزارش قم نیوز سردار اسکندر مؤمنی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله علوی‌گرگانی مرجع تقلید شیعیان که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشت: در زمینهٔ مقابله با مواد مخدر اقدامات و برنامه‌ریزی زیادی صورت گرفته است.

دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به آسیب‌های مواد مخدر و لزوم آگاهی جوانان افزود: یکی از موضوعاتی که مورد تأکید است جلوگیری از ورود مواد از مرزها و همچنین پیشگیری مورد تأکید است.

وی با تأکید بر اینکه درمان معتادان و بازگشت به جامعه و توانمندسازی آن‌ها از جمله برنامه‌های مدنظر است، بیان کرد: در حوزه پیشگیری همکاری مناسبی با آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها انجام‌شده و همچنین توافق‌نامه‌ای با مدیر حوزه‌های علمیه داشتیم که سخنرانان درباره آسیب‌های مواد مخدر صحبت کنند.

سردار مؤمنی عنوان کرد: در حوزه نگهداری و درمان معتادان از ظرفیت خیران بهره می‌گیریم و در تهران، قم، مشهد، تبریز و برخی از استان‌ها خیران پای‌کار آمدند، هفته گذشته در استان قم مرکزی به همت یک خیر کلنگ زنی  شد که  در راستای درمان و نگهداری معتادان است.

دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد: مرکزی در استان قم به همت سپاه و بسیج در راستای درمان معتادان راه‌اندازی شد، باید از ظرفیت مردم و خیران در این زمینه به‌خوبی استفاده کرد تا بحث درمان به‌خوبی انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: کارهای زمین‌مانده زیادی داریم، درمجموع نسبت به گذشته شرایط بهتری داریم ولی برای موفقیت نیازمند اهتمام جدی‌تر و مشارکت مردم هستیم.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۴
کد مطلب: 102197
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *