۰

قم وارد وضعیت زرد کرونایی شد

قم نیوز: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم اعلام کرد: طبق اعلام اپلیکیشن ماسک، استان قم به رنگ زرد کرونایی تبدیل شد.
قم وارد وضعیت زرد کرونایی شد
قم وارد وضعیت زرد کرونایی شد
به گزارش قم نیوز تمامی شهرستان‌ها، بخش‌ها و روستا‌های قم از رنگ آبی به رنگ زرد کرونایی تبدیل شده‌است.

طی هفته‌های گذشته تعداد تست‌های مثبت شده کرونا در این استان روند صعودی داشته‌است.

در ۲۴ ساعت منتهی به سوم بهمن ماه‌جاری، ۳۹ تن با علائم کرونا در مراکز درمانی قم پذیرش شدند، که از این بین، ۲۷ بیمار بستری و ۳۳ بیمار نیز با بهبودی ترخیص شدند؛ در حال حاضر ۱۲۴ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری هستند که ۱۶ بیمار در وضعیت وخیم و بدحال قرار دارند.

وضعیت کرونایی قم که از ۲۳ تیرماه امسال به رنگ قرمز، از ۲۰ شهریورماه به رنگ نارنجی، از ۳۰ مهرماه به رنگ زرد و از روز ۵ آذرماه به رنگ آبی درآمده بود.

شهروندان برای طرح هرگونه پرسش درباره ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۴۰۳۰، ۳۱۳۶ و ۱۹۰ تماس بگیرند و برای کسب آخرین خبر‌های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم، به کانال آن به نشانی webdaqom@ در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.

همه ایرانیان می‌توانند به‌منظور تعیین زمان‌بندی و نوبت‌دهی «تزریق واکسن بیماری کووید-۱۹» برای گروه‌های سنی اعلام شده و نیز ثبت‌نام «کارت واکسن دیجیتال»، به «سامانه ثبت‌نام واکسیناسیون کرونا» به نشانی اینترنتی https://salamat.gov.ir مراجعه کنند.

همشهریان قمی در صورت مشاهده هرگونه علامتی در رابطه با ویروس «کرونا» در خود و افراد خانواده، می‌توانند به «مرکز‌های جامع سلامت» امام حسن عسکری (ع) در شهرک امام حسن عسکری (ع)، امام خمینی (ره) در بلوار شهید کریمی(بنیاد)، فرقانی در انتهای شیخ‌آباد، پردیس در پردیسان (خیابان ایمان)، خوراکیان در بلوار ۱۵ خرداد، بعثت در نیروگاه، شهدا در خیابان انقلاب اسلامی(چهارمردان)، پنبه‌چی در خیابان امام خمینی (ره) و جندقیان در خیابان زاویه مراجعه و خدمات «رایگان» دریافت کنند.

انتهای پیام/ 106
دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۷
کد مطلب: 102337
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *