۰

رزمایش جهادگران فاطمی در قم آغاز شد

قم نیوز: همزمان با سراسر کشور رزمایش جهادگران فاطمی با مشارکت بیش از 350 گروه جهادی در استان قم آغاز شد.
رزمایش جهادگران فاطمی در قم آغاز شد
رزمایش جهادگران فاطمی در قم آغاز شد
به گزارش قم نیوز سید محمدتقی شاهچراغی استاندار قم در رزمایش  جهادگران فاطمی که امروز در سپاه  امام علی ابن ابیطالب (ع) استان قم آغاز شد، حضور جهادگران را فرصتی بی‌نظیر و بی بدیل برای جمهوری اسلامی دانست و گفت: باید از ظرفیت قابل توجه نیروهای جهادی استفاده موثر شود.

وی با اشاره به حضور مستمر و جدی نیروهای بسیجی در عرصه های اعتقادی، فرهنگی و اجتماعی افزود: نیازمند مشارکت جدی تر نیروهای فعال مردمی در راستای پیشبرد برنامه‌های فرهنگی هستیم.

استاندار قم با بیان اینکه توسعه  و ترقی کشور بدون تفکر بسیجی ممکن نخواهد بود تصریح کرد: مدیریت استان و ادارات دولتی فعالیت های بسیج سازندگی را تسهیل خواهند کرد.

شاهچراغی تقویت روحیه ی همدلی، گذشت و ایثار در جامعه را نیز امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد: از ظرفیت نیروهای جهادی خصوصا حوزویان، علاوه بر بخش های عمرانی، در زمینه ی معرفت افزایی و تعالی فرهنگی باید بهره گرفته شود.

خاطرنشان می‌شود، فعالیت یک هفته‌ای ۳۵۰ گروه جهادی در قالب رزمایش جهادگران فاطمی با محوریت فعالیت‌های عمرانی، پزشکی، دامپزشکی، کشاورزی، آموزشی، آبرسانی و کمک مومنانه از امروز در مناطق محروم استان قم آغاز می‌شود. 

انتهای پیام/ 137
شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳
کد مطلب: 104187
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *