۰

قیمت جدید روغن، مرغ، تخم مرغ و لبنیات اعلام شد

قم نیوز: اتاق اصناف ایران، نرخ حداکثری فروش انواع روغن خوراکی برای مصرف کننده را در سراسر کشور اعلام کرد.
قیمت جدید روغن، مرغ، تخم مرغ و لبنیات اعلام شد + فهرست قیمت ها
قیمت جدید روغن، مرغ، تخم مرغ و لبنیات اعلام شد + فهرست قیمت ها
به گزارش قم نیوز اتاق اصناف ایران پیرو اطلاعیه شماره ۲ ستاد تنظیم بازار مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ درباره مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، نرخ حداکثری فروش انواع روغن خوراکی را برای مصرف کننده در سراسر کشور مطابق با جدول پیوست اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه روغن مایع آفتاب گردان ۸۱۰ گرمی پخت و پز ۶۳۰۰۰ تومان، روغن مایع ۸۱۰ گرمی سرخ کردنی ۶۲۰۰۰ تومان، روغن مایع مخلوط ۱۳۵۰ گرمی ۱۰۱۰۰۰ تومان و روغن ۴.۵ کیلویی نیمه جامد ۳۶۰۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

همچنین طبق اعلام ستاد تنظیم بازار سقف قیمت کالاهای کالاهای مشمول طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها (روغن، مرغ، تخم مرغ و لبنیات) تعیین و از طریق اتحادیه‌ها و تشکل‌های مربوط به واحدهای صنفی ابلاغ می شود و از امروز به تدریج مجاز به اعمال قیمت‌های جدیدخواهند بود.

بر این اساس هر گونه اعلام قیمت بالاتر از قیمت‌های مصوب در تمامی شبکه‌های توزیع گران فروشی است و گشت‌های مشترک نظارت و بازرسی اتاق‌ها و اتحادیه‌های صنفی و سازمان تعزیرات با خاطیان برخورد قانونی خواهد داشت.

قیمت مصوب محصولات لبنی

رضا باکری، دبیر انجمن صنایع لبنی، نرخ حداکثری فروش انواع محصولات لبنی برای مصرف کننده در سراسر کشور را اعلام کرد و گفت: قیمت نهائی چهار قلم شیر، ماست و پنیر براساس شیرخام هرکیلو مبلغ ۱۲۰۰۰ تومان درب گاوداری است و صنایع لبنی نیز از امروز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ می‌توانند قیمت‌های جدید را بر روی محصولات خود درج کنند.

دبیر انجمن صنایع لبنی ادامه داد: بر این اساس قیمت شیرنایلونی ۹۰۰ گرمی ۱/۵% چربی ۱۵۰۰۰۰ ریال، شیر بطری یک لیتری ۱/۵%چربی ۱۸۰۰۰۰ ریال، ماست ۲/۵ کیلوئی ۱/۵%چربی ۴۹۵۰۰۰ ریال، پنیر uf۴۰۰ گرمی نسبتاً چرب ۳۷۵۰۰۰ ریال است.

اعلام و پیگیری گرانفروشی

هموطنان گرامی در صورت مشاهد گرانفروشی می توانند از طریق تماس با شماره تلفن های ۱۲۴ و ۱۳۵ در سراسر کشور و یا مراجعه به درگاه اینترنتی www.۱۲۴.ir اعلام و پیگیری کنند.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲
کد مطلب: 104283
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *