۰

رقابت بیش از ۴ هزار داوطلب در آزمون ورودی جامعه الزهرا

قم نیوز: بیش از ۴ هزار داوطلب ورود به جامعه الزهرا(س) روز گذشته در آزمون سطوح دو، سه، چهار، سطح عالی فقه و بازپذیری به رقابت علمی با هم پرداختند.
رقابت بیش از ۴ هزار داوطلب در آزمون ورودی جامعه الزهرا
رقابت بیش از ۴ هزار داوطلب در آزمون ورودی جامعه الزهرا
به گزارش قم نیوز اشرف السادات ارمکان، مدیر سنجش و پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام در حاشیه برگزاری آزمون ورودی سال ۱۴۰۲-۱۴۰۱ که به دو صورت مجازی در سطوح دو، سه و بازپذیری و به صورت حضوری در سطح چهار و دوره عالی فقه و اصول برگزار شد، عنوان کرد: بیش از ۴ هزار نفر در آزمون ورودی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در دو نوبت صبح و عصر شرکت کردند.

وی افزود: در این آزمون بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ نفر متقاضی ورود به سطح دو تحصیلی بودند، همچنین بیش از هزار و ۴۶۰ نفر در آزمون ورودی سطح سه در ۱۴ رشته تحصیلی شرکت کردند.

ارمکان اضافه کرد: بیش از ۲۰۰ بانوی طلبه متقاضی شرکت در آزمون ورودی سطح چهار در ۶ رشته تحصیلی شامل تفسیر تطبیقی، تفسیر علوم و معارف قرآن، فقه خانواده، کلام اسلامی، حکمت متعالیه و تاریخ و سیره پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم و همچنین دوره عالی فقه و اصول بودند. 

وی یادآور شد: آزمون ورودی سطح دو، سه و بازپذیری به صورت مجازی برگزار شد، اما داوطلبان آزمون ورودی سطح چهار و دوره عالی فقه و اصول در جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها حضور یافتند و در این آزمون شرکت کردند.

گفتنی است، نتایج آزمون سطح دو، سه و بازپذیری ۲۲ خرداد ماه و نتایج آزمون سطح چهار و دوره عالی فقه ۳۱ خرداد ماه اعلام می شود. پذیرفته شدگان در این آزمون پس از قبولی در مصاحبه به صورت رسمی به عنوان طلبه در جامعه الزهرا علیهاالسلام مشغول به تحصیل می شوند.

انتهای پیام/ 106
شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴
کد مطلب: 104298
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *