۰
یک نماینده مجلس در بازدید از غرفه آثار آیت الله یعقوبی:

انسجام جهان اسلام مدیون علمایی چون آیت الله یعقوبی و آيت الله سیستانی است

قم نیوز: یک نماینده مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه انتشارات «دارالصادقین» که ۱۲۰ اثر مکتوب و دیجیتال آیت الله العظمی شیخ محمد یعقوبی را در سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به نمایش گذاشته، اظهارداشت: انسجام جهان اسلام مدیون علمایی چون آیت الله یعقوبی و آيت الله سیستانی است
انسجام جهان اسلام مدیون علمایی چون آیت الله یعقوبی و آيت الله سیستانی است
به گزارش قم نیوز دکتر منصور شکراللهی تاکید کرد: وحدت، هماهنگی، یکدلی و ارتباط معنوی بین علمای دو کشور اهل تشیع عراق و ایران بسیار مهم و قابل تحسین است.

وی با تشکر از حضور و نمایش آثار آیت الله یعقوبی در نمایشگاه کتاب تهران، گفت: علمای شیعه مهمترین رکن و محور در کشورهای اسلامی هستند.

وی تاکید کرد: هر کجا که علما محور و خط مقدم بودند ما پیروز و موفق بودیم لذا باید قدردان آنان باشیم و اگر بخواهیم موفق و پیروز باشیم باید پشت سر علما حرکت کنیم.

نماینده مردم کهنوج و مروجان در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: وحدت و انسجام جهان اسلام مدیون این علمای بزرگوار مانند آیت الله شیخ محمد یعقوبی و آیت الله سیستانی دو مرجع تقلید بزرگوار در عراق و سید حسن نصرالله در لبنان است.

وی تصریح کرد: مکتب اهل بیت سلام الله برگرفته از مکتب تشیع و روحانیت است نقش روحانیت قبل و بعد از انقلاب اسلامی ایران در جهان اسلام بخصوص در جهان تشیع بی بدیل و اساسی است.

وی با بیان اینکه روحانیت و علمای شیعه همواره در خط مقدم بودند، گفت: ما امروز هر چه داریم از علمای گرانقدرمان است مکتب فکری شیعه برگرفته از نظرات اهل بیت است که روحانیت به گوش ما رسانده اند.

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تا ۳۱ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) از ساعت ۱۰ تا ۲۰ و در روز جمعه تا ساعت ۲۱ میزبان عموم علاقمندان است.انتهای پیام / 106

 
جمعه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲
کد مطلب: 104303
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *