۰

ورود معاون حقوق عامه دادستان قم به مسئله ایمنی جاده پردیسان ورجان

قم نیوز: علی اصغر سلطانی،‌ معاون حقوق عامه دادستان قم، خبر از ورود دادستانی به رفع خطر از محور مواصلاتی پردیسان ورجان و برخورد با خاطیانی که در این زمینه ترک فعل صورت داده‌اند، داده است.
ورود معاون حقوق عامه دادستان قم به مسئله ایمنی جاده پردیسان ورجان
ورود معاون حقوق عامه دادستان قم به مسئله ایمنی جاده پردیسان ورجان
به گزارش قم نیوز معاون حقوق عامه دادستان قم در پی حادثه دلخراش تصادف روز گذشته محور پردیسان ورجان اظهار داشت: دادستانی استان قم به منظور صیانت از حقوق عامه، مسئله ایمنی و تعریض جاده مربوطه را از دستگاه های مسئول مطالبه گری خواهد کرد و افراد خاطی باید پاسخگوی ترک فعل های صورت گرفته باشند.

علی اصغر سلطانی با اظهار تاثر از حوادث این جاده ناایمن اعلام داشت: در هفته جاری کمیته بررسی دقیق علت بروز حوادث متعدد این جاده و دلایل عدم توسعه آن و نقش و تکالیف نهادهای مربوطه در ایمنی این محور در دادسرای قم با حضور دستگاه های مسئول تشکیل خواهد شد و دستورات قضایی لازم در این خصوص صادر می شود.

در تازه‌ترین سانحه جاده ناایمن پردیسان پنج نفر از هموطنان کشته شده و تعدادی نیز مجروح شدند.

توسعه و رفع خطر از این محور و برخی دیگر از محورهای مواصلاتی اطراف قم چندین بار از سوی مدیران دست اندرکار اداره راه و شهرسازی در سال‌های مختلف اعلام شده اما تاکنون اقدام در خور توجهی این زمینه صورت نگرفته است.

در پی وقوع حادثه اخیر، مطالبات زیادی از سوی مردم قم و رسانه ها برای رسیدگی به وضعیت راه های استان قم مطرح شد معاون حقوقی عامه دادستان قم در پاسخ به این مطالبات، قول رسیدگی و حفاظت از حقوق مردم را داده است.

انتهای پیام / ۱۰۵
 
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸
کد مطلب: 104428
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *