۰

سردار قریشی: دروغ‌پردازی و تخریب عقاید از جمله برنامه‌های دشمن است

قم نیوز: جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید با اشاره به برنامه‌های شوم دشمن علیه آرمان‌های انقلاب اسلامی گفت: دروغ‌پردازی، وارونه نشان دادن حقایق و تخریب عقاید از جمله برنامه‌های دشمن است.
سردار قریشی: دروغ‌پردازی و تخریب عقاید از جمله برنامه‌های دشمن است
سردار قریشی: دروغ‌پردازی و تخریب عقاید از جمله برنامه‌های دشمن است
به گزارش قم نیوز سردار قریشی در مراسم گرامیداشت روز قشر بسیج اساتید که در سالن همایش های مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: شهید چمران با وجود اینکه سواد و سابقه انقلابی درخشانی داشت اما در رکاب سربازی امام خمینی(ره) با تواضع کامل سر فرود آورد و فرمان امام را دنبال کرد و رسالت بسیج اساتید تربیت شاگردانی همانند شهید چمران است.

وی افزود: وظیفه اصلی بسیج اساتید علاوه بر پیشتازی در علم و فناوری، نقش‌آفرینی در عرصه جهاد تبیین است، این قشر باید سایر اقشار بسیجی را برای رسیدن به اهداف مقدس انقلاب هدایت و قشر جوان انقلاب را تربیت کند.

جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید با بیان اینکه تربیت شاگردان ممتاز و رسیدن به شخصیت‌هایی همانند شهید چمران از جمله مأموریت‌های بسیج اساتید است، گفت: انقلاب میلیون‌ها بسیجی و ده‌ها هزار طلبه را در اختیار دارد، امروز شیعه نه فقط در لبنان بلکه در جبهه مقاومت حرف اول را می‌زند.

سردار قریشی با اشاره به برنامه‌های شوم دشمن علیه آرمان‌های انقلاب اسلامی ادامه داد: دروغ‌پردازی، وارونه نشان دادن حقایق و تخریب عقاید از جمله برنامه‌های دشمن است، اینکه برخی به دنبال این هستند تا از رژیمی که هیچ دستاوردی برای ایران نداشته است به نیکی یاد کنند نشان می‌دهد که دشمن درحال تغییر واقعیت‌هاست و فضا باید به صورتی روشن شود که هیچ کسی به خود اجازه ندهد که از این رژیم دروغ‌پردازی کند.

وی افزود: دشمنان به صورت مستمر مانع پیشرفت هسته‌ای ایران هستند، خوشبختانه با وجود تلاش‌های دشمن ما به‌عنوان یکی از کشورهای مطرح در حوزه هسته‌ای و دیگر عرصه‌ها مطرح می‌شویم، پیروزی انقلاب اسلامی به پشتوانه و با تکیه بر گفتمان انقلاب اسلامی محقق شده  و هر کجا سخن از انقلاب اسلامی به میان می‌آید منظور ما اسلام ناب محمدی(ص) است.

جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت روز بسیج اساتید اظهار کرد: ایشان علاوه بر فرامین و تدابیری که داشتند، به‌عنوان یک عالم حکیم، رهبر فرزانه و مسلط بر مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اعتقادی، بعد از طی چند دهه از عمر انقلاب اسلامی که همراه با مسائل متعدد بود نقشه راه و دستورالعمل ادامه عمر انقلاب اسلامی را در قالب بیانیه گام دوم مطرح کردند.

سردار قریشی با تاکید بر اینکه ما اراده خود را بر دشمن تحمیل کرده‌ایم، ادامه داد: ایران در شرایط امروز به موفقیت‌هایی رسیده که کشورهای مورد حمایت آمریکا با درآمدهای بسیار نتوانسته به این دستاوردها برسند به همین علت دشمن متوجه خطری در مقابل خود شده است و می‌داند این تقابل سرنوشت دردناکی برای آن‌ها به دنبال خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه های دشمن علیه انقلاب اسلامی نقش اساتید بیش از هر زمان دیگری حائز اهمیت شده این افراد باید بر اساس سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی جهاد تبیین را در عرصه‌های مختلف دنبال کنند.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴
کد مطلب: 104905
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *