۰

جذب خادم افتخاری نوجوان در حرم بانوی کرامت آغاز شد

قم نیوز: واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت در نظر دارد برای تکمیل کادر خادمان رسانه‌ای، گروه سرود، انتظامات، تبلیغات و پشتیبانی خود از میان نوجوانان مستعد خادم افتخاری جذب کند.
جذب خادم افتخاری نوجوان در حرم بانوی کرامت آغاز شد
جذب خادم افتخاری نوجوان در حرم بانوی کرامت آغاز شد
به گزارش قم نیوز به نقل ازپایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت برای تکمیل کادر خادمان رسانه‌ای، گروه سرود، انتظامات، تبلیغات و پشتیبانی خود خادم نوجوان جذب می‌کند.

شرایط پذیرش خادم نوجوان در حرم مطهر بانوی کرامت برای انتظامات، تبلیغات و پشتیبانی داشتن حداقل 14 و حداکثر 17 سال سن، برای گروه سرود بین 11 تا 13 سال سن و برای خادم رسانه‌ای بین 13 تا 17 سال سن و برای همه بخش‌ها سکونت در شهر مقدس قم است.

شروع ثبت‌نام نوجوانان برای خادم افتخاری شدن در واحد کودک و نوجوان از اول تیرماه آغاز شده است و به محض تکمیل ظرفیت نام‌نویسی به اتمام خواهد رسید بنابراین اولویت با نوجوانانی است که زودتر نام نویسی کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای نام‌نویسی از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه اول تیرماه به نشانی اینترنتی https://javaneno.amfm.ir/khadem-nojavan/ مراجعه و نام خود را به عنوان خادم حرم مطهر بانوی کرامت ثبت کنند.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳
کد مطلب: 104921
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *