۰

آغاز ثبت نام مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم

قم نیوز: ثبت نام پذیرش دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم آغاز شد
آغاز ثبت نام مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم
آغاز ثبت نام مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم
به گزارش قم نیوز محمد رستمی، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم گفت: ثبت‌نام داوطلبان دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی مهرماه ۱۴۰۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم برای ۱۰ کد رشته محل از اول تیرماه انجام می‌شود که نسبت به سال گذشته پنج رشته جدید به آن اضافه شده است.

او می گوید: باتوجه به نام‌گذاری امسال به عنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، تلاش کرده‌ایم تا رشته‌هایی را ارائه دهیم که بر اساس نیاز بازار باشد.

به گفته رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم  تنوع رشته‌ها در این مرکز باعث می‌شود افراد با تحصیل در این رشته‌ها بتوانند مهارت آموزی لازم را داشته باشند و فرآیند جذب آنان در بازار کار تسهیل شود.

رستمی گفت: رشته‌های حسابداری امور مالی، کارشناس حرفه‌ای خدمات حقوقی امور قضایی، مهندسی فناوری تولید و مدیریت محتوای دیجیتال، کارشناس حرفه‌ای رسانه‌های چاپی و مهندسی فناوری طراحی وب رشته‌های جدید مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم هستند که در کنار رشته‌های دیگر متقاضیان می‌توانند ثبت نام کنند.

او گفت: در پذیرش مهر ۱۴۰۱ جمعا ۲۵ رشته در این مرکز راه‌اندازی کرده‌ایم که ۱۰ رشته آن مربوط به مقطع کارشناسی ناپیوسته و ۱۵ رشته مربوط به مقطع کاردانی است.

رستمی گفت: مدیریت کسب و کار، تجارت الکترونیک، فناوری اطلاعات عکاسی تبلیغات و گرافیک متحرک از دیگر رشته‌های این مرکز در مقطع کارشناسی ناپیوسته است.

او می گوید: به دانشجویانی که در این مرکز تحصیل می‌کنند تسهیلات دانشجویی داده می‌شود که این تسهیلات می‌تواند هزینه یک‌ترم دانشجو را تأمین کند؛ علاوه بر این امسال برای پذیرش دانشجویان افزایش شهریه  نداشته‌ایم.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم گفت: علاقه‌مندان به تحصیل در این مرکز می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و یا مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم به نشانی: میدان شهرداری، بلوار نواب صفوی، نبش خیابان علوی و یا شماره تماس ۰۹۳۹۷۰۶۲۵۵۲ و ۳۶۶۶۹۴۱۷ برای ثبت نام اقدام کنند.


انتهای پیام / 106
شنبه ۴ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸
کد مطلب: 104942
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *