۰

قم معین استان ایلام برای خدمت رسانی به زائران اربعین تعیین شد

قم نیوز: معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم گفت: استان قم به منظور خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی به همراه ۸ استان دیگر معین استان ایلام تعیین شده است.
قم معین استان ایلام برای خدمت رسانی به زائران اربعین تعیین شد
قم معین استان ایلام برای خدمت رسانی به زائران اربعین تعیین شد
به گزارش قم نیوز ابوالقاسم مقیمی گفت: در سال ۱۳۹۸ میزبان بیش از ۲۴۶ هزار نفر از زائران سیدالشهدا (ع) بودیم که این تعداد افزون بر اسکان‌هایی بود که مجموعه‌های اقامتی داشتیم.

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم می گوید: ساماندهی موکب‌های قمی و پیگیری امور مربوط به اعزام و پشتیبانی از آنان برای خدمات رسانی در عراق به زائران حسینی از جمله مهمترین این مأموریت‌ها بوده است.

او گفت: استان قم به منظور خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی معین استان ایلام تعیین شده است که در این راستا ۸ استان دیگر نیز برای ارائه خدمات هر چه مطلوب‌تر به زائران سیدالشهدا (ع) در کنار استان ایلام خواهند بود.

مقیمی می گوید: وزارت کشور در این زمینه، هدف یک را استان‌های ایلام، کرمانشاه و خوزستان اعلام و قم، خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان به عنوان استان‌های هدف دو معرفی کرده است.

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم گفت: تلاش می‌شود تا از تمامی ظرفیت‌های مردمی در اربعین حسینی استفاده شود و برنامه ریزی می‌شود تا به زائران در ورودی شهر مقدس قم خیرمقدم گفته شود و راهنمایی آنان به نحو احسن صورت گیرد و محتوا‌هایی به زبان‌های اردو و عربی برای کمک به زائران حسینی تهیه و به صورت بنر و تابلو در سطح شهر نصب شود.انتهای پیام / 106
يکشنبه ۵ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱
کد مطلب: 104955
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *