۰

ثبت ۵ موقوفه جدید آستان مقدس حضرت فاطمه(س) از ابتدای سال ۱۴۰۱

قم نیوز: مدیر املاک و موقوفات حرم مطهر بانوی کرامت گفت: آستان مقدس فاطمی از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا نیمه خردادماه ۵ موقوفه از استان‌های قم، تهران، کردستان و اراک داشته است.
ثبت ۵ موقوفه جدید آستان مقدس حضرت فاطمه(س) از ابتدای سال ۱۴۰۱
ثبت ۵ موقوفه جدید آستان مقدس حضرت فاطمه(س) از ابتدای سال ۱۴۰۱
به گزارش قم نیوز حسین سامیان مدیر املاک و موقوفات حرم مطهر بانوی کرامت از ۵ وقف جدید برای آستان مقدس فاطمی از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا کنون خبر داد.

وی با بیان اینکه این موقوفات در قالب، هبه، صلح و وقف انجام شده است، گفت: موقوفات جدید آستان مقدس فاطمی در شهر مقدس قم و شهرهای مختلف از جمله تهران، قروه و شازند بوده است.

مدیر املاک و موقوفات آستان مقدس فاطمی افزود: موقوفات جدید آستان مقدس فاطمی شامل املاک مزروعی، مسکونی و اداری می‌شود که منافع هر کدام از این موقوفات به آستان مقدس بانوی کرامت اختصاص خواهد یافت.

وی گفت: در سال گذشته نیز آستان مقدس فاطمی موقوفاتی را در استان‌های قم و گیلان داشته است که اطلاع رسانی آن انجام گرفته است.

سامیان از راه‌اندازی بخش وقف vaghf.amfm.ir در پرتابل جامع آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها خبرداد و گفت: زائران و واقفین علاوه بر مراجعه به آستان مقدس، می‌توانند برای انجام امور خود از پرتابل آستان نیز استفاده کنند.
انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۹ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶
کد مطلب: 105051
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *