۰

طرح مسکن ملی 100 هزار نفر به جمعیت پردیسان اضافه می‌کند

قم نیوز: امام جمعه شهرک پردیسان گفت: جمعیت فعلی پردیسان ۳۰۰ هزار نفر است و با ساخته شدن مسکن‌های ملی جدید ۱۰۰ هزار نفر دیگر نیز به این جمعیت اضافه خواهد شد.
پردیسان قم نیازمند توسعه زیرساخت‌ها/طرح مسکن ملی ۱۰۰ هزار نفر به جمعیت آن اضافه می‌کند
پردیسان قم نیازمند توسعه زیرساخت‌ها/طرح مسکن ملی ۱۰۰ هزار نفر به جمعیت آن اضافه می‌کند
به گزارش قم نیوز جمعی از کارشناسان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در راستای ارائه خدمات کتابخانه‌ای به مردم پردیسان با حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا حامدی امام جمعه شهرک پردیسان دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام حامدی در دیدار با اشاره به مطالبه عمومی مردم برای ساخت کتابخانه عمومی تصریح کرد: برای تامین کتابخانه در پردیسان باید در ابتدا به دنبال ظرفیت‌های مجموعه‌های دولتی و سپس جذب خیرین باشیم. با اشاره به مطالبه عمومی مردم برای ساخت کتابخانه عمومی تصریح کرد: برای تامین کتابخانه در پردیسان باید در ابتدا به دنبال ظرفیت‌های مجموعه‌های دولتی و سپس جذب خیرین باشیم.

وی افزود: شهرک پردیسان با وجود ظرفیت‌های خاصی همچون وجود 28 دانشگاه، تعداد زیادی پژوهشگاه و حضور بیش از 20 هزار طلبه نیازمند توجه ویژه و ارائه خدمات کتابخانه‌ای است.
امام جمعه شهرک پردیسان بیان کرد: جمعیت فعلی پردیسان 300 هزار نفر است و با ساخته شدن مسکن‌های ملی جدید 100 هزار نفر دیگر نیز به این جمعیت اضافه خواهد شد.

 حامدی همچنین با اشاره به نقش و اهمیت کتابخانه های عمومی در فرهنگ سازی اظهار داشت: تصور برخی این است که کتابخانه عمومی تنها سالن مطالعه است؛ در حالی که کتابخانه عمومی مکانی فرهنگی برای عموم مردم است که خدمات متنوعی ارائه می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: معتقدم که با همکاری نهاد کتابخانه‌های عمومی و دیگر ارگان‌های دولتی می‌توان ساختمان هایی با سازه‌های سبک و مستحکم که ساخت آن زمان‌بر نباشد را برای ارائه خدمات کتابخانه‌ای به مردم پردیسان مهیا کنیم.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۹ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳
کد مطلب: 105053
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *