۰

سفر تولیت قانونی حرم امام حسین(ع) به قم

قم نیوز: حسن رشید تولیت قانونی عتبه امام حسین (ع) با سفر به شهر مقدس قم ضمن تشرف به زیارت مضجع شریف بانوی کرامت، با حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد مشاور تولیت آستان در راستای افزایش تعاملات میان دو حرم، گفت‌وگو کرد.
سفر تولیت قانونی حرم امام حسین(ع) به قم
سفر تولیت قانونی حرم امام حسین(ع) به قم
به گزارش قم نیوز حسن رشید تولیت قانونی حرم مطهر امام حسین (ع) پیش از ظهر امروز با حضور در حرم مطهر بانوی کرامت با حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد مشاور تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) دیدار و پرچم گنبد مطهر حرم امام حسین(ع) را به وی اهدا کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد با قدردانی از همکاری عتبه حسینی با زائران ایرانی و خادمان حرم مطهر بانوی کرامت به ویژه در ایام اربعین اظهار کرد: امسال اربعین با شکوهی خواهیم داشت که باعث خوشحالی شیعیان و مؤمنان و نا امیدی دشمنان خواهد شد.

وی گفت: امیدواریم خداوند هرسال به دوستی و اخوت دو ملت ایران و عراق بیفزاید و این دوستی را از مقدمات ظهور امام عصر عجل الله فرجه الشریف قرار دهد.

همچنین حسن رشید با بیان اینکه دو ملت ایران و عراق ریشه ها و مشترکات عمیقی با هم دارند، گفت: تقویت روابط میان دو ملت ایران و عراق واجب شرعی و اخلاقی ما در مواجهه با دشمن و بر افراشتن پرچم اسلام و اهل بیت است.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای تضعیف ملت ایران ابراز کرد: ملت ایران و ولایت فقیه رابطه خوبی با هم دارند که این رابطه خوب کورسوی امید دشمنان را از بین می برد.

تولیت قانونی عتبه امام حسین (ع) با تأکید بر اینکه ما از دوستداران ایران هستیم و همواره برای حفظ ملت و رهبر ایران دعا می کنیم، افزود: ما از پیشرفت های ایران مفتخریم و مقاومت زیبای ملت ایران در برابر دشمنان را بزرگ می دانیم.

وی با بیان اینکه مؤمن همیشه مبتلا است، گفت: تحریم های دشمنان علیه ایران نشان دهنده ایمان مردم ایران است ولی با تمام مشکلاتی که تحریم ها برای ملت ایران ایجاد کرده اقتصاد ایران اقتصادی قوی است و می تواند از این بحران با قدرت عبور کند.

حسن رشید با بیان اینکه ما از خداوند پیروزی ملت ایران را خواستاریم، افزود: امیدواریم بتوانیم پیروزی بزرگ ملت ایران در برابر دشمنان را ببینیم و این دولت و ملت پرچم دار حکومت مهدوی باشند.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷
کد مطلب: 105060
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *