۰

بسیج سازندگی قم برای مددجویان کمیته امداد مسکن می‌سازد

قم نیوز: مدیر فنی سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم گفت: بسیج سازندگی با مشارکت کمیته امداد و بنیاد مسکن در قالب دو پروژه، ساخت 71 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) را دنبال می‌کند که این پروژه‌ها تا به امروز به پیشرفت 70 درصدی رسیده‌اند.
بسیج سازندگی قم برای مددجویان کمیته امداد مسکن می‌سازد
بسیج سازندگی قم برای مددجویان کمیته امداد مسکن می‌سازد
به گزارش قم نیوز مهران اسدی طی سخنانی اظهار کرد: بسیج سازندگی استان قم در راستای اهداف دولت برای جهش تولید مسکن با همکاری کمیته امداد و بنیاد مسکن نسبت به ساخت مسکن مددجویان اقدام نموده است

وی اضافه کرد: بر اساس تفاهم‌نامه انجام شده 21 واحد در 7 بلوک ساخته می‌شود که هر بلوک دارای یک طبقه و هر طبقه دارای یک واحد است و در پروژه دیگری 50 واحد در روستاها به صورت پراکنده ساخته می‌شود که تا به امروز نیز کار 10 واحد شروع شده است.

مدیر فنی سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم خاطرنشان کرد: برای پروژه 21 واحدی تا به امروز 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌ایم که منابع مالی آن از کمیته امداد، مددجویان، بنیاد مسکن، بسیج سازندگی تامین شده است.

وی با تاکید بر اینکه عموم مردم در قالب طرح خشت‌های آسمانی می‌توانند با کد دستوری #9988*6655* در پرداخت سهم مددجویان مشارکت کنند، عنوان کرد: امیدواریم با مشارکت مردم بتوانیم این پروژه‌ها را زودتر به نتیجه برسانیم و تحویل مددجویان دهیم.

اسدی خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی در حوزه مسکن محرومان اولویت را به مددجویان کمیته امداد اختصاص داده است و در مجموع 120 هزار واحد مسکن محرومان در سطح کشور قرار است ساخته شود که در مرحله نخست 40 هزار واحد در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹
کد مطلب: 105831
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *