۰

۱۱۰ میلیارد تومان هزینه تملک پروژه‌های منطقه یک قم در سال ۱۴۰۱

قم نیوز: مدیر منطقه یک شهرداری قم گفت: بودجه اختصاص داده‌شده به بخش عمرانی منطقه 71 میلیارد تومان است که شامل ساخت بوستان و آسفالت و زیرسازی کوچه‌ها و خیابان‌ها است که امسال بر روی آسفالت کوچه‌ها و معابر تمرکز بیشتری می‌شود.
۱۱۰ میلیارد تومان هزینه تملک پروژه‌های منطقه یک قم در سال ۱۴۰۱
۱۱۰ میلیارد تومان هزینه تملک پروژه‌های منطقه یک قم در سال ۱۴۰۱
به گزارش قم نیوز مجید محمدرضا خانی مدیر منطقه یک شهرداری قم مهم‌ترین پروژه‌های سال ۱۴۰۱ منطقه را تشریح کرد و اظهار داشت: بودجه سال ۱۴۰۱ منطقه عددی بالغ‌بر ۳۳۵ میلیارد تومان بوده که ۴۰ میلیارد تومان هزینه جاری، ۳۸ میلیارد تومان هزینه رفت‌وروب و ۲۲ میلیارد تومان نیز هزینه حفظ و نگهداری فضای سبز منطقه است.

وی ۱۱۰ میلیارد تومان بودجه سال ۱۴۰۱ منطقه را مربوط به هزینه‌های تملک منطقه اعلام کرد و افزود: مهم‌ترین پروژه‌های بازگشایی و تملک مربوط به پروژه‌های چهل اختران و آزادسازی خیابان‌های اطراف مسجد چهارمردان، آزادسازی خیابان دروازه ری و خیابان نوبهار است.

مدیر منطقه یک شهرداری قم بودجه اختصاص داده‌شده به بخش عمرانی منطقه را ۷۱ میلیارد تومان دانست و بیان کرد: بخش عمرانی شامل ساخت بوستان و آسفالت و زیرسازی کوچه‌ها و خیابان‌ها است و امسال بر روی آسفالت کوچه‌ها و معابر تمرکز بیشتری می‌شود.

انتهای پیام/ 106
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹
کد مطلب: 105845
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *