۰

مدیرکل سابق بنیاد شهید قم: بی‌حجابی برخی موجب نارضایتی مردم است

قم نیوز: مسئول سازمان بسیج ادارات استان قم گفت: قم 130 بانوی شهیده را تقدیم انقلاب و نظام کرده است و معرفی و الگوسازی از این بانوان باید در دستور کار قرار گیرد.
معرفی 130 شهیده استان قم به‌عنوان الگوی بانوان/بی‌حجابی برخی موجب نارضایتی مردم است
معرفی 130 شهیده استان قم به‌عنوان الگوی بانوان/بی‌حجابی برخی موجب نارضایتی مردم است
به گزارش قم نیوز سیدجواد هاشمی ظهر امروز چهارشنبه 26 مردادماه در نشست مشاوران امور بانوان و خانواده دستگاه‌های اجرایی که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه بانوان قم در طول تاریخ خوش درخشیدند، اظهار کرد: بانوان شجره پاکیزه‌، سایبان دشت ایمان و گلستان جمهوری اسلامی هستند.

مدیرکل سابق بنیاد شهید قم با بیان اینکه متاسفانه بی‌حجابی برخی موجب مردم می‌شود، مطرح کرد: بانوان به آموزه‌های دینی پایبند هستند و حضور بانوان در صحنه‌های مختلف به منظور حفاظت از کیان جمهوری اسلامی بوده و ارزشمند است.

مسئول سازمان بسیج ادارات استان قم با اشاره به اینکه می‌توان از ظرفیت بانوان در بسیج ادارات استفاده کرد، عنوان کرد: استان قم 130 بانوی شهیده را تقدیم انقلاب و نظام کرده است و معرفی و الگوسازی از این بانوان باید در دستور کار قرار گیرد. 

وی با بیان اینکه باید به موضوع گام دوم انقلاب اسلامی و جهاد تبیین توجه بیش‌تری شود، خاطرنشان کرد: پسندیده نیست که در جامعه اسلامی افرادی برخلاف برنامه‌های عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر، عمل کنند.

شایان ذکر است سید جواد هاشمی مدیرکل سابق بنیاد شهید قم است که پس از چند واقعه ناراحت کننده از جمله خودسوزی یک فرزند شهید جلوی در دفتر وی، از سوی ریاست بنیاد شهید برکنار شد.

همچنین انتقاداتی نیز نسبت به عملکرد وی در ریاست بنیاد شهید و مدیریت فروشگاه جانبازان قم وجود داشت اما علی رغم وجود این انتقادات، پس از برکناری از سوی فرمانده وقت سپاه قم، سردار شاهچراغی، به عنوان مسوول بسیج ادارات برگزیده شد.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱
کد مطلب: 105862
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *