۱

تصویب و ابلاغ دو مصوبه جدید توسط شورای عالی فضای مجازی

قم نیوز: دبیر شورای عالی فضای مجازی دو مصوبه جدید این شورا را درباره سند راهبردی جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی و کمیسیون عالی فضای مجازی کشور را برای اجرا به ذی نفعان ابلاغ کرد.
تصویب و ابلاغ دو مصوبه جدید توسط شورای عالی فضای مجازی
تصویب و ابلاغ دو مصوبه جدید توسط شورای عالی فضای مجازی
به گزارش قم نیوز دو مصوبه جدید از سوی شورای عالی فضای مجازی تصویب شده و توسط دبیر آن به ذی نفعان برای اجرا ابلاغ شده است.

نخستین مصوبه خصوص "سند راهبردی جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی- اهداف و اقدامات کلان" است که طی نامه شماره ۱۰۳۵۵۴ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ توسط دبیر شورای عالی فضای مجازی ابلاغ شده است.

در  این مصوبه که فایل آن از اینجا قابل دریافت است، آمده است که مصوبه 84 امین جلسه این شورا مورخ 11 مرداد 1401 که در تاریخ 25 مرداد به استحضار مقام معظم رهبری رسیده است، به پیوست ابلاغ می شود.

دومین مصوبه ابلاغ شده از سوی دبیر شورای عالی فضای مجازی، درباره شرح وظایف، اختیارات و ترکیب اعضای کمیسیون عالی فضای مجازی کشور است که مصوبه هشتمین جلسه مورخ 25 شهریور 1391 را به روز رسانی کرده است.

این مصوبه متعلق به جلسه 81 شورای عالی فضای مجازی به تاریخ 27 اردیبهشت 1401 بوده و در تاریخ 5 شهریور 1401 پس از اینکه در تاریخ 23 مرداد 1401 به استحضار مقام معظم رهبری رسیده، ابلاغ شده است.

فایل مصوبه دوم را از اینجا می توانید دریافت کنید.

 
سه شنبه ۱۵ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۸
کد مطلب: 106167
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *