۱

راه‌اندازی خط سریع‌السیر اتوبوس ویژه دانشگاه‌های قم در پردیسان

قم نیوز: سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم گفت: خط جدید و سریع‌السیر اتوبوس ویژه دانشگاه‌های قم به‌صورت رفت‌ و برگشت و در مسیر بلوار شهید منتظری تا دانشگاه پیام نور تعریف‌ شده است.
راه‌اندازی خط سریع‌السیر اتوبوس ویژه دانشگاه‌های قم در پردیسان
راه‌اندازی خط سریع‌السیر اتوبوس ویژه دانشگاه‌های قم در پردیسان
سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم گفت: خط جدید و سریع‌السیر اتوبوس ویژه دانشگاه‌های قم به‌صورت رفت‌ و برگشت و در مسیر بلوار شهید منتظری تا دانشگاه پیام نور تعریف‌ شده است.
به گزارش قم نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علی نیک در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به آغاز سال تحصیلی و لزوم سرویس‌دهی به دانشجویان اظهار داشت: با توجه به مطالبات دانشجویان برای سال تحصیلی و تردد بسیار آن در مسیر پردیسان، خط ویژه‌ای راه‌اندازی شد.

وی از راه‌اندازی خط جدید در مسیر پردیسان خبر داد و افزود: خط جدید و سریع‌السیر اتوبوس به‌صورت رفت‌وبرگشت و در مسیر بلوار شیهد منتظری تا دانشگاه پیام نور تعریف‌شده و تا پایان سال تحصیلی 1401 تا 1402 فعال خواهد بود.

سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم مسیر خط سریع‌السیر را تشریح کرد و گفت: مسیر حرکت اتوبوس‌ها از بلوار شهید منتظری، بلوار نیایش، بلوارامین، بلوار غدیر، دانشگاه قم، دانشگاه آزاد اسلامی، بلوار شهروند، دانشگاه شهاب دانش، بلوار امامت و دانشگاه پیام نور است.

وی در پایان تأکید کرد: خطوط جدید اتوبوس‌رانی با توجه به مطالبه مردم و شهروندان در تمام نقاط شهر در حال راه‌اندازی بوده و خط شهرک امام حسن(ع) نیز از شهرک امام حسن(ع) تا پایانه شهید مطهری(حرم مطهر) به‌صورت رفت‌وبرگشت راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲
کد مطلب: 106366
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *