۲

دستگاه قضا باید با لیدرهای اغتشاشات و بیانیه‌دهندگان برخورد کند

قم نیوز: نماینده مردم قم در مجلس بر ضرورت برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت کشور تأکید کرد و گفت: دستگاه قضا باید با لیدرهای اغتشاشات و کسانی که بیانیه می‌دهند برخورد جدی داشته باشد و دادگاه ویژه روحانیت باید در این زمینه ورود کند.
دستگاه قضا باید با لیدرهای اغتشاشات و بیانیه‌دهندگان برخورد کند
دستگاه قضا باید با لیدرهای اغتشاشات و بیانیه‌دهندگان برخورد کند
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در تجمع علما، اساتید، فضلا و طلاب حوزه علمیه قم پیرامون هتک حرمت به مقدسات و ارزش های اسلامی از سوی عده ای اغتشاشگر و ضد انقلاب با حمایت جبهه استکبار و ایادی داخلی و خارجی آنان که در مدرسه فیضیه برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس که یادآور خاطرات و حماسه‌های جاوید این ملت است، گفت: اولین بار نیست که دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی توطئه ای را رقم می‌زنند و این تقابل از ابتدای خلقت و بروز و ظهور اسلام عزیز تا به امروز بوده و هست و خواهد بود، اما به تناسب شرایط و وضعیت راهبردها، روش‌ها و تاکتیک‌ها و شیوه‌ها تغییر می‌کند.

وی اظهار کرد: این فتنه اخیر رنگ و صبغه ای متفاوت از آشوب‌های گذشته داشت، اما از ابتدای انقلاب بن مایه و ریشه این حوادث که برگرفته از اهداف خبیث دشمنان اسلام است یک چیز است و آن مقابله با ارزش‌های دینی و انقلاب اسلامی است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمنان انقلاب هر روز به شکلی خودنمایی می‌کنند و در حادثه اخیر فوت یک دختر ایرانی را بهانه ایجاد یک آشوب و برهم زدن نظم و امنیت مردم کردند.

ذوالنوری اضافه کرد: دشمن با تسلط بر رسانه و محیط سایبری و با القائات باطل، ساده لوحان را تحت تأثیر قرار داد و اگرچه بخشی از مردم بعد از خوابیدن فتنه‌ها و روشن شدن صحنه درگیری مجددا به صف مردم برمی گردند و بار دیگر با اظهار ندامت مشت محکمی بر دهان دشمن می‌کوبند، اما گاهی خساراتی به ما تحمیل می‌شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در فتنه ۸۸ شاهد چنین فراز و نشیب‌ها بودیم و پس از یوم الله ۹ دی با بصیرت افزایی رهبری و زدودن گردوغبار فتنه از مردم، رسانه‌های بیگانه اقرار کردند که بیش از ۴۲ میلیون نفر کف خیابان‌ها آمدند و نسبت به فتنه ۸۸ اظهار انزجار کردند.

ذوالنوری تصریح کرد: اگر مردم به دشمنی دشمنان دقت نکنند و دست آهنین و پنجه فولادین پلید دشمن را از دستکش‌های سفید مخملی نبینند از کید دشمن دچار خسارت و آسیب می‌شوند.

وی تأکید کرد: امروز بیگانگان بر هر بهانه ای تمرکز می‌کنند و برخی آتش بیار معرکه هستند، سلبریتی‌هایی که از کیسه این مردم و صدا و سیما برجسته شدند، امروز به اغتشاشات دامن زدند و علاوه بر آن در کنار بسیج رسانه نظام سلطه، نغمه‌هایی هم از برخی حلقوم‌ها بلند می‌شود و به بهانه پیام تسلیت درگذشت این بانوی ایرانی، نهادهای امنیتی را تضعیف می‌کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نیروی انتظامی که در طول این سالیان مورد اعتراض بود که چرا در مقابل جرایم مشهود و زیر پاگذاشتن اصول اسلامی کوتاهی می‌کنید، امروز که به درستی برخورد کرده، چرا برخی از افراد به این کار نیروی انتظامی ایراد می‌گیرند.

وی افزود: در طول تاریخ دشمنان نظام و انقلاب با دسیسه های خود برای نظام اسلامی هزینه تراشی کرده اند و تنها رنگ نقشه و دسیسه هایشان تغییر می کند.

ذوالنوری بر ضرورت برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت کشور تأکید کرد و افزود: دستگاه قضا باید با لیدرهای اغتشاشات و کسانی که بیانیه می‌دهند برخورد جدی داشته باشد و دادگاه ویژه روحانیت باید در این زمینه ورود کند.

وی ابراز کرد: مرگ مهسا امینی بهانه است، امروز خدا و دین خدا را نشانه گرفتند؛ قرآن کریم و مسجد را آتش می‌زنند، امروز وظیفه هر مسلمانی است که به میدان بیاید.

ذوالنوری در ادامه اظهار کرد: ضمن تسلیت این اتفاق و ضمن اینکه خواستار رسیدگی هستیم، اگر مأموری خطا کرده پای سازمان و دست‌های امنیتی نوشته نمی شود و در همه جا خطای فردی وجود دارد، ما هم در مجلس این موارد را پیگیری می‌کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: مدرسه فیضیه در کنار حرم مطهر حضرت معصومه (س) با حضور اساتید، فضلا و طلاب و روحانیون انقلابی یک بار دیگر آمدند تا با آرمان انقلاب، امام راحل و شهدا تجدید پیمان کنند و جسارت به حریم اسلام را به شدت محکوم می‌کنند.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴
کد مطلب: 106391
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *