۰

آیت الله نوری همدانی:‌ مسوولان به خواسته‌های مردم گوش دهند

قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان گفت:‌ بر مسئولان لازم است که به خواسته‌های مردم گوش دهند و مشکلات آن‌ها را حل نمایند و نسبت به حقوق آنان حساس باشند.
آیت الله نوری همدانی:‌ مسوولان به خواسته‌های مردم گوش دهند
آیت الله نوری همدانی:‌ مسوولان به خواسته‌های مردم گوش دهند
به گزارش قم نیوز آیت‌الله حسین نوری همدانی در بیانیه‌ای اظهار داشت: مردم شریف ایران مدافع اصل نظام و انقلاب بوده و هستند و هیچ‌گاه خواهان تخریب بیت‌المال و اهانت به مقدسات و ایجاد ناامنی نیستند.

این مرجع تقلید در این بیانیه افزود: بار دیگر عده‌ای افراد معدود با سوءاستفاده از احساسات پاک عده‌ای از مردم ایران اسلامی به ساحت مقدس قرآن کریم و اهل‌بیت علیهم‌السلام و اماکن مقدس اهانت نمودند و این امر موجب تأثر و تأسف گردید.

وی همچنین تصریح کرد: دشمنان بدانند مردم شریف ایران اسلامی همیشه مدافع اصل نظام و انقلاب بوده و هستند و نسبت به مقدسات خود حساسیت دارند لذا وضع این‌گونه افراد از صف مردم جداست و هیچ‌گاه مردم خواهان تخریب بیت‌المال و اهانت به مقدسات و ایجاد ناامنی نیستند.

آیت الله نوری همدانی همچنین به ضرورت توجه به خواسته‌های مردم تصریح کرد و اظهار داشت: بر مسئولان لازم است که به خواسته‌های مردم گوش دهند و مشکلات آن‌ها را حل نمایند و نسبت به حقوق آنان حساس باشند و باید توجه داشته باشند که حضرت امیرالمؤمنین(ع) فرمودند: «ستون دین همین مردم هستند».

وی افزود: این مردم بودند که در راه انقلاب از جان و مال خود گذشتند و همچنان پای آرمان امام و انقلاب ایستاده‌اند و هرگونه اهانت به مقدسات و تعرض به حقوق مردم عزیز و بیت‌المال محکوم است.

در پی درگذشت مرحومه مهسا امینی در هنگام بازداشت توس گشت ارشاد نیروی انتظامی، عده‌ای از مردم به این ماجرا اعتراض کردند. 

با تاخیر در پاسخ به مردم، زمینه اعتراض خیابانی فراهم شد و تعدادی از مردم در شهرهای مختلف به خیابان‌ها آمدند. در این میان عده‌ای فرصت طلب نیز از این فضا استفاده کرده و دست به تخریب اموال عمومی و اهانت به مقدسات زدند که منشاء و محل تحریک آنها به طور دقیق مشخص نشده است اما توسط شبکه های ماهواره ای خارجی و دشمنان ملت ایران مورد حمایت واقع شده اند.

انتهای پیام / 105
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲
کد مطلب: 106406
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *