۰

مردم در فتنه اخیر خوش درخشیدند/فرمایشات رهبرمعظم انقلاب برای مردم امیدوارکننده بود

قم نیوز: فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مردم در فتنه اخیر خوش درخشیدند و راه حق را از باطل به خوبی تشخیص دادند، گفت: خط قرمز ما امنیت مردم است و هر شخص و گروهی که بخواهد به حقوق و امنیت مردم تعدی کند حافظان نظم و امنیت مقابل آن‌ها می‌ایستند.
مردم در فتنه اخیر خوش درخشیدند/فرمایشات رهبرمعظم انقلاب برای مردم امیدوارکننده بود
مردم در فتنه اخیر خوش درخشیدند/فرمایشات رهبرمعظم انقلاب برای مردم امیدوارکننده بود
به گزارش قم نیوز سردار حسین اشتری امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که همزمان با سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با بیان اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی طلیعه فصل ظهور است، بیان کرد: این انقلاب که با هدایت و امامت حضرت امام (ره) و حضور مردم به پیروزی رسید آغاز نهضت حضرت مهدی (عج) به شمار می‌رود و امیدواریم در طول بیش از ۴۰ سالی که گذشت توانسته باشیم مسیری که مورد رضایت حضرت قرار دارد را طی کرده باشیم.

وی افزود: شهدای دفاع مقدس، شهدای دفاع از حرم و شهدای امنیت مردم از منتظران واقعی حضرت به شمار می‌روند و به امید خدا که صبح پیروزی نزدیک است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به بیانیه گام دوم گفت: مقام معظم رهبری در این بیانیه فرمودند که جوانان غیور ما زمینه ساز ظهور هستند و امروز جوانان غیور ما به واسطه روحیه ولایی در مسیری قدم می‌گذارند که مسیر حضرت حجت (عج) خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه تبعیت از ولایت فقیه و پیروی از فرمانده معظم کل قوا تبعیت از امام عصر (عج) به شمار می‌رود، یادآور شد: کسانی که عشق امام عصر (عج) را در دل دارند بدانند اگر مسیری غیر از مسیر ولایت را انتخاب کنند به هدف نخواهند رسید و راهی برای رسیدن به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) جز طی کردن تدابیر و منویات امام راحل و مقام معظم رهبری نداریم.

اشتری با اشاره به اینکه ایران اسلامی امروز بزرگترین پایگاه تشیع و مهدویت است، خاطرنشان کرد: کسانی که مخالف کرده و این انقلاب اسلامی را تهدید می‌کنند بدانند که صاحب اصلی انقلاب حضرت مهدی (عج) هستند.

وی با اشاره به اینکه در روزهای آغازین پیروزی انقلاب اسلامی، در روزهای آغازین دفاع مقدس که کمترین امکانات را در اختیار داشتیم و در همه توطئه‌ها و فتنه‌هایی که رخ داد از جمله اتفاقات اخیر کشور عنایت امام عصر (عج) را شاهد بودیم، گفت: فتنه اخیر با هوشیاری مردم و با حضور قدرتمندانه و هوشمندانه حافظان نظم و امنیت خنثی شد و رسانه‌های رژیم کودک کش صهیونیستی اعلام کردند نتوانستند در این مقطع به اهداف خود برسند و ایران اسلامی توانست تجمعات را هدایت کرده و صف مردم را از اغتشاشگران جدا و توطئه را خنثی کرد.

وی علت این پیروزی‌ها و موفقیت‌ها را ثمره عنایت خاص حضرت مهدی (عج) به این کشور دانست و افزود: باید همواره به آینده امیدوار بوده و مشاهده کردیم که در سال‌های گذشته با وجود تهدیدها و تحریم‌ها پیشرفت‌های بسیار خوبی در کشور رقم خورده است و علت همه این پیشرفت‌ها ثمره اعتقاد به ظهور و تبعیت محض از نایب امام زمان (عج) است و باید این راه را بدون هیچ وقفه و شبهه‌ای ادامه دهیم.

آشوب‌ها سازماندهی شده بود
فرمانده انتظامی کشور با اشاره به اینکه اگر دشمن به بهانه اتفاقی در فضای مجازی و فضای حقیقی آشوب به پا می‌کند قطعاً سازماندهی شده است، گفت: آنها به دنبال این هستند که کشور امام زمان (عج) را از مسیر خود خارج کرده و جمهوری اسلامی و پیشرفت نداشته باشیم و ایران قوی و مستقل نباشد ولی به لطف و عنایت الهی و عنایات خاص حضرت مهدی (عج) هر روز مقتدرتر از گذشته خواهیم شد.

اشتری با بیان اینکه مردم در فتنه اخیر خوش درخشیدند و راه حق را از باطل به خوبی تشخیص دادند، تاکید کرد: خط قرمز ما امنیت مردم است و هر شخص و گروهی که بخواهد به حقوق و امنیت مردم تعدی کند حافظان نظم و امنیت در کنار مردم و در مقابل افرادی که می‌خواهند تعدی کنند می‌ایستند.

وی با بیان اینکه همکاران بنده در ایام اربعین افتخار خدمت به زائران امام حسین (ع) را داشتند و بعد از آن هم در شهرها به حفظ امنیت مردم پرداختند و به عشق حضرت در کنار مردم هستند خاطرنشان کرد: نمی‌گذاریم کسی قصد طمع و تعرض به جان، مال و ناموس مردم داشته باشند و قطعاً با اقتدار، تدبیر و البته با خویشتن داری با گروه‌هایی که قصد برهم زدن نظم و امنیت را دارند قانونی برخورد خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه در حفظ امنیت مردم همه نیروهای مسلح حضور داشته و حفاظت از ارزش‌های اسلامی را به منصه ظهور رساندند، تاکید کرد: امروز ما در کشور شاهد آرامش و امنیت هستیم و دشمنانی که به دنبال برهم زدن این امنیت بودند شکست خوردند.

وی با اشاره به بیانات حکیمانه و مقتدرانه مقام معظم رهبری در دانشگاه فراجا اظهار کرد: فرمایشات ایشان برای مردم امیدوارکننده بود و دعا می‌کنیم تا سایه پربرکت مقام معظم رهبری بر سر مردم عزیز میهن اسلامی مستدام باشد.

انتهای پیام/ 106
پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶
کد مطلب: 106520
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *