۰

اجلاسیه شهدای نهضت جهانی اسلام در قم برگزار شد

قم نیوز: اجلاسیه ۱۳۳۰ شهید نهضت جهانی اسلام با حضور خانواده شهدا، مردم و فرماندهان جبهه مقاومت در قم برگزار شد.
اجلاسیه شهدای نهضت جهانی اسلام در قم برگزار شد
اجلاسیه شهدای نهضت جهانی اسلام در قم برگزار شد
به گزارش قم نیوز خوش گفتار، رئیس ستاد برگزاری کنگره ۶۰۹۰ شهید استان قم در حاشیه اجلاسیه ۱۳۳۰ شهید نهضت جهانی اسلام با اشاره به اینکه این نخستین اجلاسیه‌ای است که در کنگره شهدای استان قم برگزار می‌شود ،گفت: قرار است تا زمان برگزاری کنگره ۶ اجلاسیه دیگر در ارتباط با شهدای قشر‌های دیگر استان برگزار شود.

او گفت: استان قم میزبان شهدایی از ۱۰ کشور اسلامی است و این اجلاسیه با این هدف برگزار می‌شود تا نشان دهیم که ما همه یک ملت هستیم و همه با هم در جهت وحدت اسلامی در مقابل اهداف استعمارگرایانه استکبار ایستادگی می‌کنیم.

دبیر کل جنبش عهد الله عراق نیز در این اجلاسیه با اشاره به ضرروت جهاد تبیین و روشن گری فرهنگی در میان ممالک اسلامی گفت: نیاز مهم و اصلی جامعه اسلامی روشن گری فرهنگی و تبیین موضوعات و رویداد‌ها و اتفاقات محتلف برای همه آحاد مردم است و در این زمینه همه مرد مسئول هستند.

سید هاشم الحیدری افزود: جهاد تبیین و حضور در فضای مجازی و روشنگری با شیوه‌های مناسب رسانه‌ای برای دفاع از جبهه مقاومت و اهداف و آرمان‌های اسلامی در برابر جبهه کفر و باطل وظیفه و تکلیفی است که بر عهده همه مردم و به خصوص جوانان است.
پنجشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳
کد مطلب: 106625
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *