قم نيوز : رئیس اداره امور بین‌الملل حرم مطهر بانوی کرامت با اشاره به حضور هزاران گردشگر بین‌المللی در حرم قم و میزبانی ویژه از هزار و ۵۳۰ نفر از آن‌ها طی مهرماه گفت: این گردشگران به ۳۹ کشور اختصاص داشتند و به ترتیب اسپانیا، آمریکا، ایتالیا، لهستان و آلمان بیشترین آمار را به خود اختصاص می‌دهند.
میزبانی ویژه از هزار و ۵۳۰ گردشگر خارجی طی مهرماه در حرم قم/ بیشتر گردشگران اسپانیایی و آمریکایی بودند
میزبانی ویژه از هزار و ۵۳۰ گردشگر خارجی طی مهرماه در حرم قم/ بیشتر گردشگران اسپانیایی و آمریکایی بودند
به گزارش قم نیوز کمال ثریااردکانی اظهاکرد: در مهرماه ۱۴۰۱ حضور بیش از هزار و ۵۳۰ گردشگر بین المللی در حرم مطهر بانوی کرامت به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه این گردشگران از ۳۹ کشور بوده اند، افزود: ۵ کشوری که بیشترین گردشگر را در مهرماه داشتند به ترتیب اسپانیا، آمریکا، ایتالیا، لهستان و آلمان است.

رئیس اداره امور بین‌الملل آستان حضرت فاطمه معصومه(س)، ادامه داد: در مجموع اداره امور بین الملل حرم مطهر بانوی کرامت در مهرماه سال جاری میزبان حدود ۱۹۰ گروه گردشگری بین المللی بوده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از گردشگران خارجی که توسط تورهای گردشگری یا به صورت انفرادی وارد حرم قم می شوند به اداره امور بین الملل حرم مطهر مراجعه نمی کنند، ابراز کرد: این آمار مربوط به گروه هایی است که به محض ورود به حرم مطهر برای همراهی کارشناس زباندان به این اداره مراجعه می کنند و اطلاعاتشان به ثبت می رسد.

انتهای پیام/ 137
https://qomnews.ir/vdcaiin6u49nwa1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما