قم نيوز : فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) از اجرای مرحله نخست طرح «نذری برای شهید» با هدف توزیع ۶۰۰ جهیزیه میان زوج‌های جوان خبرداد و گفت: از عموم مردم و خیرین دعوت می‌کنیم تا به نیابت از ۶۰۹۰ شهید استان در این رزمایش کمک مؤمنانه مشارکت کنند.
توزیع ۶۰۰ جهیزیه میان زوج‌های جوان به نیابت از شهدای استان قم
توزیع ۶۰۰ جهیزیه میان زوج‌های جوان به نیابت از شهدای استان قم
به گزارش قم نیوز سردار محمدرضا موحد در گفت‌وگو با خبرنگاران با تاکید بر لزوم زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: از مهم‌ترین آرمان‌های شهدا حمایت از مستضعفان، پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و زمینه‌سازی برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) است و اگر ما می‌خواهیم در مسیر شهدا باشیم باید برای تحقق آرمان‌های آن‌ها تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه برخی از افراد جامعه امروز با مشکلات اقتصادی روبرو هستند، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی با دقت و درایت خود موضوع رزمایش کمک مؤمنانه را در شرایط سخت کرونایی مطرح کردند که این رزمایش به یک مقطع زمانی خاص محدود نیست و همگان باید با کمک به هم‌نوعان خود این رزمایش را ادامه داده و در رفع مشکلات افراد کم بضاعت مشارکت کنند.   

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) از برگزاری کنگره ملی 6090 شهید استان قم در 26 آبان‌ماه یاد کرد و گفت: در کنگره ملی شهدای استان فقط به برگزاری مراسم و اجلاسیه اکتفا نشده و تلاش شده است تا راه و رسم شهدا در جامعه زنده شود که در این راستا در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و رسانه‌ای دستاوردهای مطلوبی محقق شده است.

وی از اجرای فاز نخست طرح «نذری برای شهید» با هدف توزیع 600 جهیزیه میان زوج‌های جوان یاد کرد و گفت: این طرح یکی از دستاوردهای مهم کنگره ملی شهدای استان قم است که با زنده نگه داشتن یاد و ترویج سیره شهدا دنبال می‌شود.

دبیرکل ستاد کنگره ملی شهدای استان قم از عموم مردم و خیرین برای مشارکت در طرح «نذری برای شهید» دعوت کرد و گفت: در این طرح به نیابت از شهدا جهیزیه مورد نیاز زوج‌های جوان تهیه و در اختیار آنان قرار داده می‌شود.
انتهای پیام / 137
https://qomnews.ir/vdcf1vdyjw6dxca.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما