قم نيوز : رهبر نهضت شیعیان بحرین توجه به فریضه امر به معروف و نهی از منکر را از نیازهای ملل مسلمان برشمرد و گفت: ملت‌های مسلمان برای رهایی از دست حاکمان ظالم راهی جز احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در بعد اجتماعی آن ندارند.
آیت‌الله شیخ عیسی قاسم: امربه معروف از نیازهای ملل مسلمان است
آیت‌الله شیخ عیسی قاسم: امربه معروف از نیازهای ملل مسلمان است
به گزارش قم نیوز آیت‌الله شیخ عیسی قاسم در دیدار رئیس و مسئولان برگزار کننده کنگره ملی شعر و داستان امر به معروف و نهی از منکر، توجه به فریضه امر به معروف و نهی از منکر را یکی از نیازهای ملت‌های مسلمان برشمرد و با اشاره به اهمیت این واجب الهی تاکید کرد: ملت های مسلمان برای رهایی از دست حاکمان ظالم راهی جز احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در بعد اجتماعی آن ندارند.

رهبر نهضت شیعیان بحرین همچنین شعر و هنر را دریچه‌ای موثر در ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دانست.

حجت الاسلام مختاری رئیس کنگره ملی شعر و داستان امر به معروف و نهی از منکر نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از روند برگزاری این کنگره در شهرستان ساوجبلاغ هدف اصلی برگزاری این کنگره را ایجاد پیوند بین آحاد جامعه و فریضه امر به معروف و نهی از منکر دانست.

امام جمعه هشتگرد با اشاره به جایگاه فریضه امر به معروف و نهی از منکر در مکتب و سیره معصومین یکی از راه‌های مهم ترویج این واجب الهی را ایتفاده از روش‌های نوین و کارآمد برشمرد.

در این دیدار همچنین حجت الاسلام حسین علاءالدین دبیر کنگره ملی شعر و داستان امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به بخش جبهه مقاومت این کنگره از استقبال شاعران و نویسندگان غیر ایرانی از فراخوان این کنگره خبر داد و از دو ملت ایران و بحرین در سنگر مقاومت اسلامی به عنوان دو برادر و همسنگر یاد کرد.

وی همچنین از برگزاری اختتامیه دومین دوره بخش داستان این کنگره در ایام دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

انتهای پیام/ 106
https://qomnews.ir/vdce7f8zojh877i.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما