قم نيوز : آیت الله نوری همدانی در پی حوادث ناگوار شهرهای ایذه و اصفهان و به شهادت رسیدن تعدادی از هموطنان، در پیامی از مسئولان خواست با تفکیک بین معترضان و اغتشاش‌گران به خواسته معترضان توجه و مشکلات آنها را حل کنند.
آیت الله نوری همدانی: مسئولان با تفکیک بین معترضان و اغتشاش‌گران، به خواسته معترضان توجه کنند
آیت الله نوری همدانی: مسئولان با تفکیک بین معترضان و اغتشاش‌گران، به خواسته معترضان توجه کنند
به گزارش قم نیوز آیت الله العظمی نوری همدانی در پیامی به سبب حوادث ناگوار و به شهادت رسیدن عده‌ای از هموطنان توسط ایادی استکبار، خواستار رسیدگی به خواسته معترضان و تفیک بین آن‌ها و اغتشاش‌گران شد و حوادث تروریستی اخیر را محکوم کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:
با کمال تأسف در این روزهای اخیر شاهد حوادث ناگوار و به شهادت رسیدن عده‌ای از هموطنان ما توسط ایادی استکبار هستیم، بی‌شک این حوادث تروریستی که در ایذه و اصفهان و بعضی دیگر از شهرها اتفاق افتاده است چهره دشمنان ما را نمایان‌تر نموده، آمریکا و اسرائیل و آلمان و فرانسه و عربستان سعودی و بعضی از کشورهای کوچک دیگر نیز اتحاد خود را علیه ملت ما روشن‌تر کرده و با استفاده از سرویس‌های جاسوسی خود و پول‌های گزاف امنیت مردم ما را نشانه رفته و نقشه‌های شومی برای کشور کشیده‌اند، هوشیاری و بصیرت ملت عزیز و شجاع مثل همیشه این توطئه را خنثی خواهد نمود و این انقلاب که ثمره خون هزاران شهید است را محافظت خواهند کرد و از آرمان‌های امام راحل رحمت الله علیه دفاع خواهند نمود و سخن امام را که حفظ این انقلاب را واجب می‌دانستند توجه خواهند کرد.

بر مسئولان لازم است با تفکیک بین معترضان و اغتشاش‌گران به خواسته معترضان توجه و مشکلات آنها را حل نمایند و با کسانی که اغتشاش می‌کنند و زمینه را برای تروریست‌ها و کسانی که امنیت مردم را به خطر می‌اندازند برخورد قاطع نمایند.

امروز حل مشکل معیشت مردم در اولویت کار مسئولین باشد و با وحدت و اتحاد، خدمت به این مردم را سرعت بخشند و زمینه را برای نفوذ دشمن مسدود نمانید.

اینجانب ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی اخیر به خانواده این شهداء تسلیت می‌گویم و توفیق همگان را از خداوند متعال خواهانم.

انتهای پیام / 105 / سیدعلی پورطباطبایی
https://qomnews.ir/vdcao0n6i49nww1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما