۰

شایعه ضرب و شتم دانش آموز دختر در قم / آموزش پرورش قم: موضوع افت فشار بود

قم نیوز: در صفحات فضای مجازی فیلمی از حضور آمبولانس و پلیس در مقابل یک مدرسه دخترانه قم پخش شد و مدیرکل آموزش و پرورش قم می گوید این مساله به سبب افت فشار یکی از دانش آموزان بوده است.
شایعه ضرب و شتم دانش آموز دختر در قم / آموزش پرورش قم: موضوع افت فشار بود
شایعه ضرب و شتم دانش آموز دختر در قم / آموزش پرورش قم: موضوع افت فشار بود
به گزارش قم نیوز علیرضا رحیمی مدیر کل آموزش و پرورش استان قم بعد از ظهر دوشنبه در گفت و گو با صدا و سیمای قم با اشار به پخش فیلمی از حضور آمبولانس و نیروی انتظامی در مقابل یکی از مدارس دخترانه قم، آن را به افت فشار یکی از دانش آموزان مرتبط دانست و گفت: در مدراس فعالیت‌هایی داریم تحت عنوان گفتمان دانش آموزی که در این جلسات به سوالات دانش آموزان پاسخ داده می‌شود.

وی بیان داشت: جلسه‌ای در نمازخانه یکی از مدارس قم برگزار شده بود و بعد از برگزاری مراسم یکی از دانش آموزان به دلیل ضعف جسمانی دچار افت فشار می‌شود و به دلیل اینکه آمبولانس برای انتقال این دانش آموز به اورژانس در محل مدرسه حضور پیدا می‌کند و برخی‌ها گمانه زنی‌های نادرستی مطرح می‌کند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان قم تصریح کرد: این دانش آموز دچار افت فشار شده بود که به بیمارستان منتقل شد و هم اکنون نیز در کنار خانواده خود قرار دارد.

این فیلم در فضای مجازی با عنوان ضرب و شتم یک دانش آموز دختر در یکی از مدارس قم پخش شده بود که به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان قم، ضرب و شتمی رخ نداده است و دانش آموز مذکور نیز در صحت و سلامت به سر می برد.

انتهای پیام / 105
سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹
کد مطلب: 107152
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *