۰

جامعه مدرسین: روحیه ایمانی و هوشیاری بسیج نفوذ و توطئه دشمن را ناکام گذاشته است

قم نیوز: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه خود به مناسبت هفته بسیج آورده است: هوشیاری و سلوک ولایتمدارانه این نهاد انقلابی و استمرار در مسیر تقویت بنیه دینی و روحیه ایمانی در این مجموعه ارزشمند، نشاط حیات جامعه اسلامی را تضمین کرده و توانسته است نفوذ و توطئه دشمن را ناکام بگذارد.
جامعه مدرسین: روحیه ایمانی و هوشیاری بسیج نفوذ و توطئه دشمن را ناکام گذاشته است
جامعه مدرسین: روحیه ایمانی و هوشیاری بسیج نفوذ و توطئه دشمن را ناکام گذاشته است
به گزارش قم نیوز جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با گرامیداشت هفته بسیج، به این مناسبت بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته بسیج و سالروز صدور فرمان تاریخی امام خمینی(رحمه الله علیه) مبنی برتشکیل بسیج مستضعفین را گرامی داشته و این ایام را به بسیجیان سلحشور تبریک عرض می‌کنیم.

بسیج به عنوان یکی از نهادهای مولود انقلاب در تمام این سال‌ها با مجاهدت‌های گوناگون فرهنگی، علمی، نظامی و… در صیانت از انقلاب اسلامی و ارزش‌های دینی، ایثار و فداکاری کرده است و جزء افتخار آفرین ترین نهادهای انقلاب اسلامی است.

روحیه و انگیزه بسیجی یک نیاز اساسی برای پیگیری و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است و تجربه گرانقدر بسیج از جبهه‌های نبرد حق علیه باطل تا به امروز در جبهه علم، خدمت رسانی و سازندگی نشان داده است که این عنصر با ایمان و مجاهد می‌تواند در تمام میدان‌ها اثر گذار و راهگشا باشد.

در جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران، بسیج به شدّت در معرض توطئه‌ و هجمه قرار گرفته است. هوشیاری و سلوک ولایتمدارانه این نهاد انقلابی و استمرار در مسیر تقویت بنیه دینی و روحیه ایمانی در این مجموعه ارزشمند، نشاط حیات جامعه اسلامی را تضمین کرده و توانسته است نفوذ و توطئه دشمن را ناکام بگذارد.

ان شاءالله و به حول و قوه الهی، ” بسیج “، این حزب «الهی» چون همیشه غالب و پیروز است.

امیدواریم این ثمرۀ شجرۀ طیبۀ انقلاب اسلامی، با همّت بلند و مؤمنانه خود، چون همیشه فعال، پویا و اثر گذار در مسیر قله‌های پیشرفت میهن عزیزمان ایران، پیشرو و مستظهر به تأییدات الهی باشد.

یاد و خاطره امام خمینی، شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و شهدای مدافع امنیت در بسیج (قدس الله انفاسهم الزکیه) را نیز گرامی می‌داریم و از خداوند متعال علو درجات برای آن آسمانیان مسئلت داریم.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

پایان پیام/ 106
چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲
کد مطلب: 107160
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *