۱نظر
۰

شرکت 1855 داوطلب در آزمون استخدامی شهرداری قم

قم نیوز: سرپرست اداره کل منابع انسانی شهرداری قم از ثبت‌نام 1855 نفر در آزمون استخدامی شهرداری خبرداد و گفت: آزمون مربوطه در روز جمعه 11 آذرماه برگزار می‌شود.
شرکت 1855 داوطلب در آزمون استخدامی شهرداری قم
شرکت 1855 داوطلب در آزمون استخدامی شهرداری قم
به گزارش قم نیوز علی‌اصغر آمده به موضوع برگزاری آزمون استخدامی شهرداری قم پرداخت و اظهار داشت: با توجه به بازنشستگی‌ و خروج تعدادی از نیروهای شهرداری طی چند سال گذشته و توسعه فعالیت‌های مدیریت شهری، نیاز به نیروی‌های متخصص در برخی رشته‌های شغلی به‌عنوان یک ضرورت مطرح‌ بوده و شهرداری همواره پیگیر اخذ مجوزات لازم در این خصوص بوده است که با پیگیری‌های صورت گرفته از وزارت کشور امکان جذب ۵۰ نفر به‌صورت قرارداد کار معین برای ۱۶ عنوان رشته شغلی از طریق برگزاری آزمون برای شهرداری قم فراهم‌ گردید که تعداد ۲۰ نفر از افرادی که از طریق این آزمون جذب می‌شوند در فعالیت‌های مربوط به حوزه قطار شهری و ۳۰ نفر دیگر در سایر بخش‌های شهرداری به‌کارگیری خواهند شد.

وی از ثبت‌نام ۱۸۵۵ نفر در این آزمون خبر داد و افزود بیشترین تعداد متقاضی برای رشته شغلی مهندس راه و ساختمان و کمترین تعداد متقاضی در رشته شغلی کارشناس بهداشت حرفه‌ای است.

سرپرست اداره کل منابع انسانی شهرداری قم تاریخ برگزاری آزمون را روز جمعه ۱۱ آذرماه اعلام کرد و گفت: محل برگزاری آزمون نیز هنگام توزیع کارت آزمون به داوطلبان اعلام خواهد شد.

آمده همچنین اظهار داشت: این آزمون توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به‌عنوان یکی از مراکز واجد صلاحیت برگزاری آزمون‌های استخدامی در دو بخش عمومی و تخصصی با رعایت استانداردها و دستورالعمل‌های مربوطه برگزار می‌گردد و شهرداری صرفاً ناظر بر فرایند برگزاری آزمون خواهد بود و هیچ دخالتی در طراحی سؤالات و برگزاری آزمون نخواهد داشت.

وی تصریح کرد:  پس از اعلام نتایج آزمون، از میان بالاترین نمرات به تعداد سه برابر ظرفیت هر رشته شغلی متناسب با سهمیه‌های مربوطه برای مصاحبه معرفی می‌گردند و نفرات نهایی به تعداد یک برابر ظرفیت هر رشته شغلی از میان بالاترین نمرات نهایی که تجمیعی از نمره آزمون با وزن ۷۰ درصد و نمره مصاحبه با وزن ۳۰ درصد است انتخاب خواهند شد.

پایان پیام/ 137
پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۳
کد مطلب: 107172
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


میثم
Iran, Islamic Republic of
سلام من مرحله اول ازمون شهرداری قم رو قبول شدم و برای مصاحبه دعوت شدم.
یک سوال داشتم به نظرتون اصلا با توجه به اینکه به صورت قرار داد کار معین استخدام میکنند ارزش داره که درمصاحبه شرکت کنم و اینکه به نظرتون چقدر حقوق می دهند.