۰

تنها چند متر تا تکمیل عرشه تقاطع غیرهمسطح میدان نماز قم

قم نیوز: معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از آغاز بتن‌ریزی عرشه روگذر تقاطع غیر هم‌سطح بلوار جمهوری و بلوار فردوسی میدان نماز خبر داد.
تنها چند متر تا تکمیل عرشه تقاطع غیرهمسطح میدان نماز قم
تنها چند متر تا تکمیل عرشه تقاطع غیرهمسطح میدان نماز قم
به گزارش قم نیوز عباس حلوایی زاده معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از آغاز بتن‌ریزی عرشه روگذر تقاطع غیر هم‌سطح بلوار جمهوری و بلوار فردوسی در میدان نماز خبر داد و اظهار داشت: این پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۶۸۰ میلیارد ریال قرارداد اولیه آغازشده و تا امروز بیش از ۷۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی از اجرای بتن‌ریزی عرشه انتهای پروژه تا یک ماه دیگر خبر داد و افزود: در این مرحله از پروژه عملیات بتن‌ریزی، آرماتوربندی و  قالب‌بندی نیز انجام می‌شود و در زیرگذر پروژه نیز عملیات حفاری در حال انجام است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم تصریح کرد: در زیرگذر پروژه، عملیات حفاری شمع‌ها، بتن‌ریزی، دیواره سازی‌های نماها انجام می‌شود، همچنین دو طرف رمپ‌ها به‌صورت ۱۰۰ درصدی اجراشده و عملیات خاک‌برداری آن به‌غیراز میدان که محدوده اجباری پروژه برای تکمیل عرشه پروژه  بوده عملیات عمرانی باقی‌مانده است.

وی ادامه داد: خاک‌برداری و دیواره سازی میدان اصلی پروژه بعد از تکمیل پروژه و عرشه‌های تقاطع اجرا می‌شود و در ادامه  عملیات اجرایی پروژه شامل روسازی زیرگذر، عایق سازی، آُسفالت و روشنایی مسیرها نیز اجرا می‌شود.

حلوایی زاده در پایان تأکید کرد: پروژه با سرعت قابل‌توجه ای در حال اجرا است و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال شاهد بهره‌برداری پروژه بوده و گره‌های ترافیکی این بخش از شهر نیز رفع شود.

انتهای پیام/ 106
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸
کد مطلب: 107208
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *