۰
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

پیروزی تیم ملی دل یک ملت را شاد کرد/ اتفاق بزرگی رقم خورد

قم نیوز: رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تبریک برد غرور آفرین تیم ملی در بازی اخیر خود، این پیروزی را سبب شادی مردم و شکل گیری انسجام ملی ارزیابی کرد.
پیروزی تیم ملی دل یک ملت را شاد کرد/ اتفاق بزرگی رقم خورد
پیروزی تیم ملی دل یک ملت را شاد کرد/ اتفاق بزرگی رقم خورد
به گزارش قم نیوز مدیر کل ورزش و جوانان استان قم با آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری دیدار و گفت و گو کرد.

رئیس جامعه مدرسین در این دیدار با اشاره به برد غرور آفرین تیم ملی کشور در بازی اخیر خود، اضافه کرد: این رویداد مبارک که توسط فرزندان این آب و خاک رقم خورد را به همه ورزش دوستان و ملت ایران صمیمانه تبریک عرض می‌کنم. حقیقتاً اقدام بهنگامی بود و اتفاق بزرگی رقم خورد.

وی شادی مردم در پی موفقیت تیم ملی فوتبال کشورمان را مورد اشاره قرار داد و افزود: پیروزی تیم فوتبال عزیز و دوست داشتنی ما، دل یک ملت را شاد کرد و سبب شد تا همه مردم به صحنه بیایند و در واقع یک انسجام ملی شکل بگیرد و صحنه‌ای فراموش نشدنی رقم بخورد. حتی برخی از دشمنان نیز لب به تحسین گشودند.

امام جمعه قم ادامه داد: تجربه نشان داده است که ورزش، به خصوص فوتبال، می‌تواند علی رغم میل و تلاش‌های مخالفان، شادمانی و خشنودی فراگیری را به جامعه تزریق کند، که بر اهمیت سرمایه گذاری بر امر ورزش قهرمانی می‌افزاید؛ البته ملت ما ملت قدرشناسی است و اگر خدایی ناکرده این موفقیت نیز حاصل نمی‌شد، این ورزشکاران هم چنان مورد تحسین و تمجید مردم قرار می‌گرفتند.

وی ورزش را مورد اهتمام جدی اسلام توصیف کرد و اظهار داشت: ورزش در اسلام مورد اهتمام جدی است؛ چرا که ورزش، با توجه به ارتباط متقابل جسم و روح، سلامت جسمی و در نتیجه آن سلامت روحی را به دنبال دارد.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه ضمن تأکید بر اهتمام مسئولین و خیرین بر تکمیل و ارتقا زیرساخت‌های ورزشی در سراسر کشور، ابراز داشت: زیرساخت‌های لازم ورزشی، امکانات و فضاهای مناسب، علی رغم همه تلاش‌های صورت گرفته، متأسفانه به صورت کامل در کشور وجود ندارد و اولین گام وزارت ورزش باید ارتقا این زیرساخت‌ها با کمک مردم و خیرین و با تأکید بر گسترش ورزش همگانی در جامعه باشد.

استانداردهای دوگانه غرب در برخورد با ملت ایران، نشان از دشمنی آنان است

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود، استانداردهای دو گانه غرب در برخورد با ملت ایران را نشان از دشمنی آنان با این ملت ارزیابی کرد و اظهار داشت: وضع تحریم‌های یک جانبه علیه ملت ایران، نشان از دشمنی غرب با این مردم است. نمی‌توان تابلویی در حمایت از این ملت بلند کرد و در کنار آن، پشت سر هم تحریم‌هایی را اعمال نمود که به بدنه ملت آسیب می‌رساند.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه، ابراهیم سانی خانی، گزارشی از وضعیت، چالش‌ها و کمبودهای ورزشی در استان قم ارائه کرد.
انتهای پیام / 137
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱
کد مطلب: 107213
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *