۰

سعه صدر نیروهای نظام، اغتشاشگران را دچار اشتباه محاسباتی کرده است

قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این که اغتشاشات اخیر مساله تازه ای نیست گفت: اغتشاشگران همان نیروهای خفته و اندک دشمنان هستند که صبر و سعه صدر انقلابی و اخلاقی ما در برخورد، آنها را دچار اشتباه محاسباتی کرده است.
سعه صدر نیروهای نظام، اغتشاشگران را دچار اشتباه محاسباتی کرده است
سعه صدر نیروهای نظام، اغتشاشگران را دچار اشتباه محاسباتی کرده است
به گزارش قم نیوز آیت‌الله محسن اراکی روز سه شنبه در اجتماع بزرگ میثاق با ولایت در مدرسه‌ فیضیه قم افزود: این صبر و تدبیر در برخورد سبب شناسایی سرشاخه‌های اغتشاشگران شد که جمعی از آنها محاکمه شدند و بقیه نیز بزودی محاکمه خواهند شد.

وی اضافه کرد: آمریکا بداند که در آینده نزدیک و به وقت مقتضی جزای تحرکات خود در قبال حوادث اخیر و همچنین به شهادت رساندن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را خواهد دید.

اراکی با بیان این که نظام اسلامی نظام عدالت و اقتدار است‌ گفت: از دستگاه قضایی می خواهیم با همه افراد موثر در اغتشاشات که دستشان به خون و جان مردم آغشته است با قاطعیت برخورد کند.

وی ادامه داد: امروز که دشمن یکپارچه علیه انقلاب و ولایت اجتماع کردند بر حقانیت خود بیش از همیشه پی برده ایم، امروز همه اشرار عالم علیه ملت، رهبر و انقلاب اتحاد کرده اند؛ ما بر دشمنی با آمریکا افتخار می کنیم.

اراکی گفت: این که آمریکا و تفاله های آنها این چنین علیه انقلاب و نظام ما توطئه کنند چیزی جز حقانیت انقلاب و نظام ما نیست.

استاد حوزه علمیه قم تصریح کرد: ما در این اجتماع با مقام معظم رهبری میثاق دوباره می کنیم و تاکید می کنیم که تا پای جان برای دستیابی به آرمان های بزرگ امام و ملت و مقام معظم رهبری ایستاده ایم.

وی با بیان اینکه مردم ما امتحان پس داده هستند و همیشه پای کار انقلاب بودند، تاکید کرد: از مردم انقلابی درخواست می‌شود نیروهای انقلاب را در اجرای کامل قانون حجاب یاری کنند.

عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور یادآور شد: حجاب پرچم و نشان هویت و آزادگی ملی و آزادگی زنان ماست، حجاب ما نشان این است که زن اسلامی زنی مستقل، ارزشمدار، عفیف، مقتدر و قدرتمند است.

استاد حوزه علمیه قم بیان کرد: ملت ما در اجرای قانون حجاب مصمم است و در این زمینه هیچوقت عقب نخواهد نشست و از دولت سیزدهم نیز درخواست می شود برای حل مشکلات جاری جامعه مانند گرانی، ازدواج، اشتغال، تورم و غیره اقدام و چاره اندیشی سریع و عاجلی داشته باشد.

اراکی با تاکید بر انسجام ملی و وحدت بیشتر حوزه و دانشگاه، گفت: امروز همه ملت در یک صف در دفاع از اسلام، ولایت و بسترسازی ظهور منجی عالم بشریت آمادگی دارد.

تجمع کنندگان نیز با سردادن شعارهایی مانند «نتیجه بصیرت میثاق با ولایت، راه نجات ملت میثاق با ولایت»، «تنها ره سعادت میثاق با ولایت، پیام‌ هر روز ما میثاق با ولایت»، «علمدار ولایت، حوزویان فدایت» «وحدت مردم ما رمز سعادت ماست، پیروی از ولایت عین عبادت ماست»، «برائت از فتنه گر شعار ملت ماست، پیروی از ولایت باعث عزت ماست»، «مرگ بر آمریکا، مرگ بر فتنه‌گر»، «مرگ بر سلبریتی منافق»‌، «مسوولان قضایی اقتدار اقتدار»، «این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده»، حوادث و اغتشاشات اخیر را محکوم کردند.

در این تجمع همچنین آیات سید هاشم حسینی بوشهری رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، سید احمد خاتمی عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری، عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری، علی رضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور و شماری از اساتید برجسته حوزوی حضور داشتند.


انتهای پیام / 106
سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب: 107313
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *