۱

افزایش زمان فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در قم

قم نیوز: معاون فنی مرکز بهداشت استان قم گفت: با توجه به قرار گرفتن استان در آستانه پیک هشتم کرونا و در جهت پیشگیری از اوج گیری مجدد بیماری، دو مراکز واکسیناسیون پنبه چی و بقیه الله در شیفت بعدازظهر فعال می‌شوند.
افزایش زمان فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در قم
افزایش زمان فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در قم
به گزارش قم نیوز جواد باقریان معاون فنی مرکز بهداشت استان گفت: با توجه به قرار گرفتن استان در آستانه پیک هشتم کرونا و در جهت پیشگیری از اوج گیری مجدد بیماری، مراکز واکسیناسیون پنبه چی و بقیه الله از فردا (19 دی ماه) تا پایان سال در شیفت عصر تا ساعت 17 فعال می‌شوند.

وی با بیان اینکه زمان پیشگیری از اوج گیری پیک کرونا قبل از شروع و افزایش موارد بیماری است گفت: همشهریان گرامی باید از هم اکنون روش های پیشگیری از بیماری را مد نظر داشته و علاوه بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام نمایند. 
 
معاون فنی مرکز بهداشت اظهار داشت: در همین راستا و در جهت افزایش دسترسی افراد به واکسن، زمان فعالیت مراکز پنبه چی و بقیه الله با انواع واکسن ها ( فخرا، نورا، اسپایکوژن، برکت، سینوفارم، برکت پلاس و کووپارس ) تا ساعت 17 افزایش یافت. بدیهی است در صورت  نیاز به افزایش ظرفیت مراکز واکسیناسیون اقدامات لازم صورت می پذیرد.
 
مرکز پنبه‌چی واقع در تقاطع خیابان امام خمینی(ره) و کاشانی و  مرکز بقیه الله در شهرقائم قرار دارد.

پایان پیام/ 137
يکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۷
کد مطلب: 107714
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *