۰

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محکومیت اهانت به قرآن کریم

قم نیوز: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بیانیه صادر کرد.
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محکومیت اهانت به قرآن کریم
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محکومیت اهانت به قرآن کریم
به گزارش قم نیوز بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محکومیت اهانت به قرآن کریم صادر کرد که به شرح ذیل است:

«بسمه تعالی»

«هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَی وَ دِینِ الْحَقِّ لِیظْهِرَهُ عَلَی الدِّینِ کلِّهِ وَلَوْ کرِهَ الْمُشْرِکونَ»

بار دیگر در قرقگاه شیطان و در سایه‌ی شوم حمایت دولت‌های غربی و لایه‌های قدرت‌های صهیونیستی و در ادامه ستیز سازمان‌یافته با ادیان الهی، گناه و معصیت نابخشودنی اهانت به ساحت مقدس‌ترین کتاب آسمانی با مجوز رسمی کشور سوئد تکرار شد. این عمل جنون‌آمیز و گستاخانه که منتهای سفاهت و جهالت جهان غرب است؛ نشان از اوج استیصال و ناتوانی دشمنان اسلام و تکرار شیونِ شیاطین امروز در برابر منطق نیرومند قرآن کریم در تسخیر افکار جهانیان و گسترش سریع اسلام در جهان امروز به‌رغم تلاش‌های همه‌جانبه‌ی سردمداران استکبار است. اگرچه دست‌های آلوده و نفس‌های ناپاک به ساحت مقدس قرآن جسارت کردند، اما اهل توحید می‌دانند این اقدامات پلید نه‌تن‌ها چیزی از عظمت این گنجینه بزرگ الهی کم نمی‌کند بلکه هر چه زمان پیش می‌رود، ثمرات و معانی بکر و نوظهوری از این باغ فرخنده به جهان عرضه می‌شود و چراغ پرفروغ انوار مقدس آن، جهان خسته امروز و بریده از مکاتب دست‌ساز بشری را روزبه‌روز روشن‌تر می‌سازد.

از تمامی اندیشمندان و مسلمانان جهان دعوت می‌کنیم این حرکت زشت و پلید را محکوم و به سران کشور‌های غربی هشدار دهند که ادامه چنین گستاخی‌های کفرآمیز، و نفرت پراکنی‌ها، تاوان سنگینی برای آن‌ها درپی خواهد داشت.

انتهای پیام / 106
سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶
کد مطلب: 107947
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *