۰
در درخواست مردمی سایت کارزار مطرح شد

فهرست اسامی و هزینه‌های ‎مسافرین جام جهانی قطر را منتشر کنید

قم نیوز: به تازگی بخشی از مردم از طریق سامانه کارزار خواهان انتشار اسامی افرادی شدند که از سوی وزارت ارشاد و ورزش به جام‌جهانی قطر فرستاده شدند.
فهرست اسامی و هزینه‌های ‎مسافرین جام جهانی قطر را منتشر کنید
فهرست اسامی و هزینه‌های ‎مسافرین جام جهانی قطر را منتشر کنید
به گزارش قم نیوز از ۴ بهمن ماه کمپینی در سامانه کارزار، بستر مستقل جمع‌آوری امضا، به ثبت رسیده که از وزارت ارشاد و وزارت ورزش و جوانان خواسته لیست کامل کسانی که از سوی این دو وزارتخانه برای جام جهانی به قطر فرستاده شده‌اند، به صورت شفاف منتشر شود.

در متن این کارزار آمده است: « آبان ماه امسال و همزمان با شروع جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تعدادی از فعالین رسانه‌ای غیرمرتبط به ورزش در قالب کمیته‌ای که دو ماه قبل از شروع این رویداد تشکیل داده بودند عازم قطر شدند. در این بین پس از حذف تیم ملی از تورنومت و بازگشت به کشور، وزارت ارشاد تحت فشار افکار عمومی لیستی از خبرنگاران را منتشر کرد و سهمیه متعلق به هر روزنامه و خبرگزاری را اعلام کرد.

اما با توجه به اخبار منتشر شده در فضای مجازی به خصوص توئیتر مشخص گردید که تعداد زیادی افرادی که حتی در کسوت خبرنگاری هم نیستند به قطر رفته‌اند. این کمپین خواستار انتشار کامل اسامی اعزام شوندگان از سوی وزارت ارشاد و وزارت ورزش همراه با بیان مخارج این سفر است.»
 
کسانی که علاقه مند هستند به این کارزار بپیوندند، می‌تواند از طریق لینک زیر وارد سامانه کارزار شوند.
​​​https://www.karzar.net/65427

​گفتنی است کارزار یک استارتاپ اجتماعی است که مأموریت اصلی آن ترویج مطالبه‌گری مدنی و هم‌افزایی اجتماعی است.

انتهای پیام/ ۱۰۵
چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴
کد مطلب: 107968
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *