۰

برنامه های دهه فجر 1401 اداره کل تامین اجتماعی قم اعلام شد

قم نیوز: مدیرکل تامین اجتماعی استان قم، برنامه های دهه فجر این اداره کل را در سه محور تبلیغات، فرهنگی و ورزشی اعلام کرد.
برنامه های دهه فجر 1401 اداره کل تامین اجتماعی قم اعلام شد
برنامه های دهه فجر 1401 اداره کل تامین اجتماعی قم اعلام شد
به گزارش قم نیوز محمد عاشوری در تشریح برنامه‌های دهه فجر اداره کل تامین اجتماعی استان قم اظهار داشت: طراحی بنرها با لگوی ستاد دهه فجر، هماهنگی با شعب و مراکز تابعه جهت نصب پرچم و ارسال پوستر، تزیین شعب و نصب روز شمار دهه فجر از مهمترین اقدامات در بخش تبلیغات می است.

وی افزود: برپایی نمایشگاه عکس با نام یادمان انقلاب اسلامی، آماده سازی بسته نواهای انقلابی و پخش در  مراکز ارائه خدمت، اعلام محل برگزاری برنامه ها و مسیر راهپیمایی از مهمترین برنامه های فرهنگی این سازمان در دهه فجر است.

این مقام مسوول اظهارداشت: تبیین و ترویج آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی، محور قرار دادن اندیشه و دیدگاه های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی، طرح ریزی و تولید برنامه هایی با ظرفیت ملی در راستای تحقق شعار سال و برقراری ارتباط با شرکای اجتماعی و فراهم سازی زمینه مشارکت آنان از محورهای برنامه های این سازمان در گرامیداشت دهه مبارک فجر امسال است.

عاشوری گفت: معرفی و انعکاس اقدامات سازمان تأمین اجتماعی در راستای تسهیل امور و تکریم ارباب‌رجوع ، تقدیر از کارکنان حماسه‌ساز در عرصه انقلاب اسلامی (اعم از کارکنان معزز آزاده، ایثارگر، خانواده معظم شهدای انقلاب، جنگ و شهدای مدافع حرم و  امنیت)، برنامه ریزی جهت دیدار کارکنان سازمان با مقامات و مسئولین استانی، حضور مدیران و کارکنان سازمان در گلزار شهدا و تجدید میثاق با اهداف مقدس انقلاب اسلامی و  دیدار مدیران استانی با خانواده معظم شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و امنیت و تدارک برنامه ها و مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی از جمله برنامه هایی است که در ایام مبارک دهه فجر سال جاری اجرا می شود.
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳
کد مطلب: 108061
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *