۰

‌جامعه مدرسین: گروه‌های جهادی به کمک زلزله‌زدگان خوی بشتابند

قم نیوز: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به لزوم رفع مشکلات زلزله زدگان خوی گفت: از عموم مردم و گروه‌های جهادی خواستاریم نهایت همراهی و همدلی را با مردم شریف و غیور خوی داشته باشند و کمک‌های خود را به منطقه ارسال کنند.
جامعه مدرسین: گروه‌های جهادی به کمک زلزله‌زدگان خوی بشتابند
جامعه مدرسین: گروه‌های جهادی به کمک زلزله‌زدگان خوی بشتابند
به گزارش قم نیوز در پی حادثه زمین لرزه در شهر خوی و مشکلات مردم زلزله زده  جامعه مدرسین پیامی صادر کرد که به این شرح است: حادثه زمین لرزه در شهر خوی که موجب جانباختن و مصدوم شدن گسترده جمعی از هموطنان عزیزمان در استان آذربایجان غربی شد، موجب تأسف و تأثر شد، خداوند متعال مرحومین این حادثه را مشمول عفو و رحمت خود قرار دهد و به مجروحان شفای عاجل عنایت فرماید.

لازم است گروه‌های امدادی و جهادی گسترده‌تر و مجدانه‌تر، به امر خدمت رسانی بپردازند و در تخفیف آلام این عزیزان مجاهدت کنند. سرمای طاقت‌فرسای آن منطقه می‌طلبد که هرچه سریعتر بحث اسکان و تجهیز مردم نهایی شود و در توزیع اقلام و غذای گرم، امور بدون نقص و ضعف به انجام برسد.

از عموم مردم و گروه‌های جهادی خواستاریم نهایت همراهی و همدلی را با مردم شریف و غیور خوی داشته باشند و کمک‌های خود را به منطقه ارسال نمایند.

از مردم نوع دوست و مهربان ایران کمال تشکر و تقدیر را داریم و امیدواریم در امداد آسیب دیدگان، چون همیشه در همدلی و همراهی حماسه آفرین باشند. همچنین از نیروهای امدادی، جهادی انتظامی، مدیران و مسئولان نهادهای مختلف که در این حادثه مشغول خدمت رسانی هستند کمال تشکر را داریم.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

انتهای پیام/ 137
شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸
کد مطلب: 108112
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *