۰

رویداد اتم در قم برگزار می‌شود

قم نیوز: رویداد کشوری اتم با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام و اداره کل ورزش و جوانان استان قم برگزار می شود.
رویداد اتم در قم برگزار می‌شود
رویداد اتم در قم برگزار می‌شود
به گزارش قم نیوز  حجت‌الاسلام علی حسنی‌پور، مسئول برگزاری رویداد اتم در استان قم از برگزاری دومین فصل از رویداد کشوری اتم که مخفف «الگوها و تجربه‌های موفق مردمی» است،در  استان خبر داد و گفت:رویداد اتم برنامه‌ای تلویزیونی است که هدف آن شناسایی، معرفی، رشد و تکثیر الگو‌ها و تجربه‌های موفق مردمی است.

او افزود: الگو‌ها و تجربه‌های موفق افراد و گروه‌هایی که موفق به حل مسئله یا مشکلی در خانه، محله، محل کار، شهر یا حتی کشور به صورت مسئله محورانه و نوآورانه در زمینه‌ها و موضوعات سلامت، تفریح و نشاط، اموزش، مطالبات اجتماعی، ورزش، کسب و کار، خدمات شهری، محیط زیست، سبک زندگی، خیریه، گردشگری و کشاورزی است و بهترین افراد و گروه‌ها را در این زمینه مشخص می‌شوند.

حجت‌الاسلام حسنی‌پور گفت: هدف برنامـــه اتم این است که افراد و گروه‌های ناشناخته‌ای که با دغدغه و جدیت برای حل یک مسئله یا مشکل و ایجاد پیشرفت در نقطه‌ای از ایران عزیز تلاش می‌کنند را شناسایی کند و ضمن تقدیر از آنان، زمینه رشد و تکثیر الگو‌ها و تجربه‌های موفقشان را در سایر نقاط کشور فراهم آورد.

او گفت: در واقع اتم یک برنامه استعدادیابی نیست، چون حل مسائل و مشکلات محله، شهر، کشور و بهبود شرایط و روش‌ها و نگاه نو به موضوعات مختلف، بیش از استعداد، نیازمند دغدغه و پشتکار و تلاش افراد و گروه‌هایی است که صاحب الگو‌ها و تجربه‌های موفق یا همان اتـــم هستند.

حجت الاسلام حسنی‌پور ادامه داد: ملاک‌های اساسی برای انتخاب هر فرد یا گروه به‌عنوان یک اتم، مردمی بودن، قابلیت تکثیر و توزیع بودن اقدامات و شیوه کاری الگو‌ها و نیز شاخصه خلاقیت است.

این فعال رسانه‌ای گفت: ویژگی خاص این برنامه نداشتن محدودیت در حوزه‌های فعالیت برای اتم‌ها است؛ به این شکل که هر شخص یا گروهی که توانسته مسئله یا مشکلی را در هر زمینه‌ای در سطح خانواده، محله، شهر یا کشور با مشارکت دیگران و به شیوه‌ای خلّاقانه حل کند می‌تواند در این رویداد شرکت کنند.

او بیان کرد: رویداد کشوری اتم با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام و اداره کل ورزش و جوانان استان قم در این استان انجام می‌شود که سه نفر از برگزیدگان به رویداد کشوری اعزام می‌شوند.

حجت‌الاسلام حسنی‌پور با اشاره به این که این رویداد هفته پایانی بهمن ماه در استان قم برگزار می‌شود، گفت: علاقه‌مندان با ارسال پیامک «من یک اتم هستم» به شماره ۱۰۰۰۲۳۳۹ یا سامانه atomtv.ir و یا تماس با رابط استانی ۰۹۱۶۸۰۱۵۷۴۰ می‌توانند ثبت نام کنند.

انتهای پیام / 106
يکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶
کد مطلب: 108123
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *