۰

ادامه سریال حوادث مسمومیت در مدارس قم / مسمومیت دانش دبیرستان ریحانة النبی قم و چند مدرسه دیگر

قم نیوز: سریال حوادث مسمومیت دانش آموزان دختر در قم امروز هم ادامه یافت و تعدادی از دانش آموزان و کادر چند مدرسه از جمله دبیرستان دخترانه ریحانه النبی در محله باجک با علایمی مشابه حوادث قبلی به مراکز درمانی منتقل شدند.
ادامه سریال حوادث مسمومیت در مدارس قم / مسمومیت دانش دبیرستان ریحانة النبی قم و چند مدرسه دیگر / عکس تزیینی است
ادامه سریال حوادث مسمومیت در مدارس قم / مسمومیت دانش دبیرستان ریحانة النبی قم و چند مدرسه دیگر / عکس تزیینی است
به گزارش قم نیوز امروز حدود ساعت ۱۲ ظهر چند نفر از دانش آموزان دبیرستان ریحانه النبی و چند نفر از کادر مدرسه با حال نامناسبی توسط آمبولانس به مراکز درمانی فرستاده شدند.

گزارش‌هایی از حوادث مشابه در چند مدرسه دیگر قم نیز شنیده شده است اما تعداد دقیق مدارس و مصدوم شدگان تا اعلام از سوی مراجع درمانی قابل انتشار نیست.

در حالی که در مورد حوادث گذشته دلایلی چون استاندارد نبودن بخاری مدارس مطرح شده بود اما آتش نشانی شهرداری قم با بررسی های لازم از استاندارد بودن تمامی وسایل گرمایشی مدارس خبر داده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم دیروز در گفتگو با خبرگزاری دولت از تشکیل کمیته ویژه پیگیری و استقرار تیم های مختلف در قم خبر داده بود و مدارس قم نیز برای بررسی بیشتر سه‌شنبه و چهارشنبه هفته قبل تعطیل بودند.

علی رغم این تمهیدات به نظر می‌رسد مدارس قم برای باز شدن آماده نبوده‌اند و تعطیلی و غیر حضوری بودن مدارس باید تا کشف علت اصلی مسمومیت‌ها ادامه یابد.

همچنین استاندار قم تاکنون در این زمینه هیچ اظهار نظری نکرده است.

انتهای پیام/ ۱۰۵
يکشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹
کد مطلب: 108221
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *