۰

۵۰۴ رسانه مجوز دار در استان قم فعال است

قم نیوز: رئیس گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: استان قم هم اکنون ۵۰۴ رسانه مجوز دار فعالیت دارد و امسال نیز مجوز سه رسانه جدید صادر شده‌است.
۵۰۴ رسانه مجوز دار در استان قم فعال است
۵۰۴ رسانه مجوز دار در استان قم فعال است
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام علی اسماعیلی گفت: در میان سه مجوز صادر شده امسال، یک فصلنامه اجتماعی – فرهنگی و ۲ دوفصلنامه علوم انسانی یکی در زمینه فقه و حقوق و دیگری در زمینه الهیات و معارف وجود دارد.

رئیس گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم بیان کرد: از میان کل رسانه‌های دارای مجوز در استان قم، ۳۰۰ رسانه مکتوب فعالیت دارند.

حجت الاسلام اسماعیلی عنوان کرد: ۹۴ رسانه الکترونیک برخط و ۱۱۰ رسانه الکترونیک غیر برخط نیز در استان قم دارای مجوز هستند که غیر برخط‌ها در روش‌هایی، چون انتشار روی لوح فشرده منتشر می‌شوند.

رئیس گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با اشاره به فرآیند صدور مجوز برای متقاضیان ایجاد رسانه گفت: افراد متقاضی باید به سامانه جامع رسانه‌های کشور مراجعه کنند و کلیه فرآیند صدور مجوز به صورت ملی در مرکز انجام می‌شود.

اسماعیلی گفت: استان قم۸۰ نمایندگی روزنامه‌های سراسری و خبرگزاری‌های رسمی کشور را نیز دارد که در حال فعالیت خبری و اطلاع‌رسانی در این استان هستند.

او ادامه داد: زمانی که افراد مدارک مورد نیاز را برای درخواست مجوز بارگذاری می‌کنند پس از تایید در مرحله اول باید اصل مدارک به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شود.

رئیس گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم افزود: قم ظرفیت بسیار بالایی در حوزه رسانه دارد و یکی از مهمترین تامین کننده‌های انتشار دانش در حوزه علوم انسانی است.

انتهای پیام / 137
سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۴
کد مطلب: 108778
برچسب ها: رسانه های قم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *