برنامه‌های سالروز رحلت امام خمینی(ره) در حرم بانوی کرامت اعلام شد

خبرگزاری فارس , 11 خرداد 1402 ساعت 17:56

مراسم شب‌های حرم مطهر قم از شنبه تا دوشنبه به ترتیب با سخنرانی حجج‌اسلام والمسلمین ناصر رفیعی، مجتبی ذوالنوری و سیدحسین حسینی قمی همراه با مداحی عباس حیدرزاده و حسن شالبافان به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد برگزار می‌شود.


به گزارش قم نیوز مراسم سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و شصتمین سالگرد قیام ۱۵ خرداد در حرم مطهر بانوی کرامت از سوی مدیریت روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) اعلام شد.
بر اساس این گزارش شنبه شب همزمان با شب رحلت امام خمینی(ره) بعد از نماز مغرب و عشا مراسمی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی و مداحی عباس حیدرزاده در شبستان امام خمینی(ره) حرم بانوی کرامت برگزار می شود.
در روز یکشنبه ۱۴ خردادماه قبل از اذان ظهر حجت الاسلام والمسلمین احتشام کاشانی در حرم مطهر سخنرانی خواهد کرد و بعد از نماز عصر نیز حسن مالکی نژاد مداح مراسم خواهد بود.
در شام رحلت امام خمینی(ره) و شب قیام ۱۵ خرداد نیز مراسمی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و مداحی حسن شالبافان در شبستان امام خمینی(ره) آستان حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار خواهد شد.
همچنین در سالروز قیام ۱۵ خرداد قبل از اذان ظهر مراسمی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان و مداحی رضا ایزدی برگزار می شود و در شام سالروز قیام ۱۵ خرداد بعد از نماز عشا حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی قمی سخنرانی خواهد کرد.
پایان پیام/۱۳۷


کد مطلب: 108788

آدرس مطلب: https://www.qomnews.ir/fa/news/108788/برنامه-های-سالروز-رحلت-امام-خمینی-ره-حرم-بانوی-کرامت-اعلام

قم نیوز
  https://www.qomnews.ir