قم نيوز : رییس سازمان انرژی اتمی گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمن برای از بین بردن نظام اسلامی با استفاده از همه ابزارهای خود از هیچ تلاشی دریغ نکرد، اما حضور مردم با ایمان ما در صحنه همه معادلات دشمن را بر هم زد.
رییس سازمان انرژی اتمی: حضور مردم با ایمان ما در صحنه همه معادلات دشمن را بر هم زد
رییس سازمان انرژی اتمی: حضور مردم با ایمان ما در صحنه همه معادلات دشمن را بر هم زد
به گزارش قم نیوز محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی امروز در یادواره سرداران و ۶۰ شهید مهندسی و پدافندغیرعامل فراجا که در مرکز تربیت و تعالی ثامن الحجج(ع)‌ سازمان عقیدتی و سیاسی انتظامی قم برگزار شد، گفت: در حوزه انرژی اتمی که من در آن سربازی می‌کنم و در روزهای اخیر مورد تفقد رهبرمعظم انقلاب قرار گرفت، بحث خودباوری و شکستن مرزهای دانش و پیشروی خارق العاده و دسترسی به دانش و فناوری‌هایی است که کشورهای پیشرفته با استفاده از همه امکانات خود به دنبال آن هستند؛ به خوبی نمایان است.
وی افزود: متخصصان ما در صنعت هسته‌ای با وجود همه توطئه‌های دشمنان و تهدیدهایی که می‌کنند، جسورانه کارهایی را انجام داده و می‌دهند که در مرز دانش است و ایران را در میان کشورهای صاحب نام این عرصه قرار داده‌ است.
اسلامی با اشاره به استفاده مردم از دستاوردهای صنعت هسته‌ای، ادامه داد: بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب باید این دستاوردها بیش‌ از پیش به مردم معرفی کرد تا از آثار آن آگاه شوند، همچنین تلاش می‌کنیم در این مسیر رفاه مردم را هرچه بیشتر محقق کنیم.
رییس سازمان انرژی اتمی با اشاره به این که با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی هرکس ایران را دوست دارد و اقتدار ایران را می‌خواهد باید از صنعت هسته‌ای حمایت کند، گفت: متخصصان صنعت هسته‌ای با تلاش شبانه روزی، پیشرفت‌های روز افزون کشور در این صنعت را دنبال می‌کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که توفیق شهادت جلوه عینی سعادت بشری است، افزود: زمانی این سعادت قسمت انسان می‌شود که ایمان انسان به بلوغ رسیده باشد و ایمان زمانی به بلوغ می‌رسد که انسان مسیر طاعت الهی را برگزیند و ویژگی برجسته شهدای ما همین اطاعت از خداوند متعال است.
وی ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان برای از بین بردن نظام اسلامی با استفاده از همه ابزارهای خود از هیچ تلاشی دریغ نکرد، اما حضور مردم با ایمان ما در صحنه همه معادلات دشمن را به هم زد.
اسلامی همچنین با اشاره به اهمیت فعالیت بخش فنی و مهندسی فراجا برای تامین امنیت و اقتدار کشور گفت: ایثار و رشادتی که نیروهای فنی و مهندسی برای تامین امنیت کشور انجام داده و می‌دهند بسیارارزشمند است که این موضوع نشان دهنده ایمان ایشان به کاری است که انجام می‌دهند.
پایان پیام/۱۳۷
https://qomnews.ir/vdcexv8zfjh87vi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما