چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۹
کد مطلب : 109688
بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم :

اربعین بار دیگرنیروی حیات‌ بخش عشق به حسین(ع)رابه رخ جهانیان کشید

قم نيوز : جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای به مناسبت خلق حماسه باشکوه اربعین حسینی عنوان کرد: اربعین بار دیگر نیروی حیات‌ بخش عشق به حسین(ع) را به رخ جهانیان کشید.
بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم :اربعین بار دیگرنیروی حیات‌ بخش عشق به حسین(ع)رابه رخ جهانیان کشید.
بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم :اربعین بار دیگرنیروی حیات‌ بخش عشق به حسین(ع)رابه رخ جهانیان کشید.
به گزارش قم نیوز جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت خلق حماسه باشکوه اربعین حسینی، جامعه مدرسین در پیامی از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته در برگزاری این مراسم قدردانی کرد که متن آن به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پیاده روی باشکوه اربعین حماسه‌ای ماندگار را رقم زد و بار دیگر نیروی حیات‌بخش عشق به حسین علیه‌السلام را به رخ جهانیان کشید و بی‌اعتنا به سکوت، سانسور و خفقان رسانه‌ای وابستگان جبهه باطل، توانست عظمت این همایش بزرگ دینی و بشری را به نمایش گذارد.

بی‌تردید، خلق این حماسه بزرگ، مرهون مجاهدت‌های تعداد بی‌شماری از برادران و خواهران ایرانی و عراقی و دیگر محبان اهل بیت علیهم‌السلام در سراسر جهان است و این مجاهدت‌ها جز از خزانه غیب الهی پاداش نخواهد گرفت.

به‌مناسبت خلق این حماسه باشکوه، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به سهم خود، از تمام زحمات بی‌شائبه و شبانه‌روزی دولت، دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی، فرهنگی، امنیتی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران قدردانی نموده و تلاش هیئت‌ها و موکب‌داران در آفرینش این حماسه بزرگ را ارج می‌نهد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همچنین، مراتب قدردانی و سپاس خود را از دولت و مردم بزرگوار عراق که با تمام وجود و با افتخار، میزبان این همایش بزرگ بودند، ابراز می‌دارد.

در پایان، همه برای مجد و عظمت امت اسلامی دست به دعا برمی‌داریم: «اللهم انصرمن نصر الدین»! آمین.

انتهای پیام / 113 
https://qomnews.ir/vdcjohevouqeymz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما