سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۴۷
کد مطلب : 109737
معاون شهردار قم:

مشارکت شهروندان سبب کاهش هزینه خدمات شهری می‌شود

قم نيوز : معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم گفت: ارتقای مشارکت شهروندان در امور شهر سبب کاهش هزینه‌های خدمات شهری شهرداری‌ها می‌شود.
معاون شهردار قم:مشارکت شهروندان سبب کاهش هزینه خدمات شهری می‌شود.
معاون شهردار قم:مشارکت شهروندان سبب کاهش هزینه خدمات شهری می‌شود.
به گزارش قم نیوز مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به هزینه‌ها رو به افزایش نگهداشت شهر اظهار داشت: در امر خدمات شهری هزینه‌های نیروی انسانی و ماشین‌آلات و ابزار هر روز رو به افزایش است.  

وی با بیان اینکه مشارکت مردم می‌تواند هزینه‌های خدمات شهری را کاهش دهد افزود: یکی از اهداف ما در شهرداری قم، ارتقای سطح مشارکت شهروندان در امور شهر است که در این زمینه جلسات مستمری در مجموعه سازمان‌های تابعه حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری قم برگزار می‌شود.  

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم اضافه کرد: در این راستا در سال ۱۴۰۲ اعتباری بالغ‌بر ۲۵ میلیارد تومان برای مباحث مربوط به فرهنگ شهروندی در حوزه‌های مدیریت پسماند، ایمنی و آتش‌نشانی، حفظ درختان، تنظیف محیط شهر و … تخصیص یافت که امسال این رقم افزایش‌یافته است.  

وی در رابطه با تأمین ماشین‌آلات و تجهیزات خدمات شهری مطرح کرد: در سال گذشته حدود ۴۰ میلیارد تومان و در پنج‌ماهه نخست امسال نیز در حدود شش میلیارد تومان ماشین‌آلات مکانیزه خدمات شهری در زمینه مدیریت بحران، مدیریت پسماند و موتوری شهرداری، ماشین‌آلات پرس و دستگاه‌های مکنده خریداری شد.

انتهای پیام/ 113
https://qomnews.ir/vdcexo8zfjh87fi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما