قم نيوز : رئیس اداره مرکز اسناد حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها از جذب خادم افتخاری به تعداد محدود برای خدمت در این مرکز خبر داد.
مرکز اسناد حرم مطهر بانوی کرامت خادم افتخاری می‌پذیرد.
مرکز اسناد حرم مطهر بانوی کرامت خادم افتخاری می‌پذیرد.
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام محمد نظری، رئیس اداره مرکز اسناد حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها با اشاره به نیاز این مرکز به حضور و فعالیت خادمان افتخاری، گفت: مرکز اسناد آستان مقدس در ۱۰ سال گذشته سعی بر جمع آوری اطلاعات، اسناد و مدارک پیرامون آستان مقدس بانوی کرامت کرده و آثار عدیده‌ای در بخش‌های اسنادی جمع آوری کرده است.

وی با بیان اینکه مرکز اسناد حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها از همه افرادی که اسناد و تصاویر راجع به گذشته آستان دارند و یا در زمینه تاریخ شفاهی می‌توانند اطلاعات بدهند برای همکاری دعوت می‌کند، گفت: همچنین از همه افرادی که توانایی کار‌های پژوهشی و اسنادی در مرکز اسناد حرم مطهر بانوی کرامت را دارند دعوت به همکاری می‌کنیم تا به صورت افتخاری به این آستان مقدس خدمت کنند.

رئیس اداره مرکز اسناد حرم مطهر بانوی کرامت گفت: افرادی که خواهان خدمت افتخاری در مرکز اسناد حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها هستند می‌توانند به مرکز اسناد حرم مطهر واقع در طبقه فوقانی کتابخانه فاطمی مراجعه و پس از تشخیص صلاحیت و تعیین نوع خدمت در مرکز اسناد به بخش کارگزینی برای طی مراحل ثبت خادم افتخاری معرفی شوند.

وی با بیان اینکه شرایط عمومی خادمان افتخاری مرکز اسناد همان ضوابط عمومی خادمان افتخاری حرم مطهر است، گفت: تنها تفاوت خادمان مرکز اسناد حرم فاطمی این است که خادمان باید فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و یا دکتری در یکی از رشته‌های علوم انسانی باشند.

انتهای پیام / 113 
https://qomnews.ir/vdcjahevouqeyaz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما